GymBeam Sklenená fľaša Bamboo 600 ml odhadovaná cena: 7.95 EUR
GymBeam Sklenená fľaša Bamboo 600 ml odhadovaná cena: 7.95 EUR

GymBeam Sklenená fľaša Bamboo 600 ml odhadovaná cena: 7.95 EUR

Sklenená fľaša Bamboo sa rýchlo stane vašim obľúbeným parťákom, ktorý vám pomôže zostať hydratovaný. Jedná sa o odolnú a ekologickú fľašu s bambusovým nepriepustným viečkom, ktorá má objem 600 ml. Okrem iného je vybavená širokým hrdlom pre ľahké pitie, tepelne odolným borosilikátovým sklom, a ochranným neoprénovým obalom.

Katalógové číslo: gymbeam-80254 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.95 EUR GymBeam

Sklenená fľaša Bamboo s objemom 600 ml a bambusovým viečkom je odolnou ekologickou voľbou, ktorá vám pomôže ostať hydratovaný

Sklenená fľaša Bamboo ponúka objem 600 ml a spoľahlivo sa tak postará o vašu hydratáciu. Je vyrobená z borosilikátového skla, vďaka čomu má dlhú životnosť, je robustná a odolná voči teplu. Môžete ju tak naplniť aj horúcou vodou s teplotou až 100 °C, čo z nej robí dokonale vhodnou voľbou napríklad pre horúci čaj. Viečko je vyrobené z prírodného bambusu a má silikónové tesnenie, aby neprepustilo ani kvapku. Široké hrdlo potom zaistí ľahké pitie a vy si tak môžete vychutnať vodu alebo svoje obľúbené nápoje naplno.

Vzhľadom na to, že je vyrobená z borosilikátového skla, je oveľa pevnejšia a odolnejšia voči nárazom ako bežné sklo alebo plast, čo jej zaisťuje dlhú životnosť. Výhodou sklenenej fľaše je tiež to, že je odolná voči zápachu, vďaka čomu neovplyvní chuť vašej vody alebo iného obľúbeného nápoja. Je preto udržateľnejšou a ekologickejšou voľbou.

V neposlednom rade je fľaša dodávaná s neoprénovým obalom, ktoré ju chránia pred poškriabaním, zatiaľ čo nastaviteľný a odnímateľný ramenný popruh vám umožní ju pohodlne vziať kamkoľvek. Je tiež vhodné vrecká na fľašu v batohu, čo z nej robí vhodnú voľbu do posilňovne, práce, školy, na túru, či na výlet.

Bambusová skleněná láhev 600 ml - GymBeam

Sklenená fľaša Bamboo a jej výhody

  • sklenená fľaša na vodu z borosilikátového skla
  • je odolná voči teplu
  • je opakovane použiteľná a šetrná k životnému prostrediu
  • má tesniace viečko z bambusu
  • má široké hrdlo pre ľahké pitie
  • je bez zápachu a odolná proti nárazom
  • dodáva sa s ochranným neoprénovým puzdrom
  • hodí sa do batohu alebo vrecka na fľašu
  • je ideálny do posilňovne, do práce alebo na cesty

Materiál

Fľaša: borosilikátové sklo
Viečko: bambus
Obal: neoprén