GymBeam Set Expandérov DuoBand odhadovaná cena: 29.95 EUR
GymBeam Set Expandérov DuoBand odhadovaná cena: 29.95 EUR

GymBeam Set Expandérov DuoBand odhadovaná cena: 29.95 EUR

30 

Set odporových gúm DuoBand je ideálny pre každého, kto chce spestriť svoju tréningovú rutinu. V balení nájdete 4 gumy s uzavretým obvodom, ktoré sa líšia svojim odporom. Vďaka tomu si môžete jednotlivé cviky zľahčiť alebo sťažiť, aby ste ich zvládli a neustále sa posúvali.

Katalógové číslo: gymbeam-36322 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 29.95 EUR GymBeam

Set odporových gúm DuoBand obsahuje 4 gumy s rôznym odporom pre maximálne efektívny tréning s optimálnou záťažou

Set odporových gúm DuoBand je ideálny pre každého aktívneho človeka, ktorý sa venuje cvičeniu, silovému tréningu a chce si prispôsobiť záťaž jednotlivých cvikov podľa svojich predstáv. Set totiž obsahuje 4 gumy s rôznym odporom (9–54 kg), vďaka ktorým si môžete podľa potreby sťažiť alebo zľahčiť jednotlivé cviky. Skvele sa hodí napríklad na tréning zhybov, kedy gumu prehodíte cez hrazdu, pretiahnete jeden koniec vzniknutým okom a dotiahnete. Do slučky, ktorá vám visí z hrazdy, dáte nohu, guma vás nadľahčí, takže prevedenie cviku bude jednoduchšie. Zo začiatku odporúčame voliť širšie gumy s vyšším odporom, ktoré zaistia silnejšiu dopomoc. Postupne budete silnejší, a tak môžete znižovať odpor gúm do chvíle, kedy zvládnete urobiť svoj prvý zhyb bez dopomoci.

Odporové gumy majú však aj ďalšie využitie. Stačí ich zaháknuť a použiť na rôzne príťahy, vďaka ktorým efektívne precvičíte bicepsy, tricepsy, ramená a ďalšie svaly vrchnej časti tela. Rovnako sa dajú ale používať aj na kľučky či rôzne typy rozpažovania. Pri nich je postup opačný oproti zhybom. Ak chcete, aby bol cvik ťažší, voľte gumy s vyšším odporom, ktoré zaistia väčšiu záťaž. Ak sa venujete joge, pilates alebo sa chcete viac zameriavať na strečing, aj v tomto prípade vám budú odporové gumy nápomocné a spestrí cvičebnú rutinu. Ide tak o skvelú fitness pomôcku, ktorá sa rýchlo stane súčasťou vašich tréningov.

Set odporových gum DuoBand a ich výhody

  • obsahuje 4 rôzne typy odporových gúm s uzavretým obvodom
  • ponúka odpor v rozmedzí 9–54 kg
  • pomôže pri cvikoch nastaviť optimálnu záťaž
  • zjednoduší alebo sťaží tréning
  • ideálny na silový tréning
  • dá sa využiť pri joge, pilates aj strečingu
  • ideálny do fitka aj na domáci tréning

Set odporových gúm DuoBand a ich vlastnosti

Farebné prevedenie posilňovacej gumy Obvod Šírka Hrúbka Odpor

zeleno-sivá

208 cm

1,3 cm

4,5 mm

9-16 kg

modro-sivá

208 cm

2,1 cm

4,5 mm

13-23 kg

svetlozelená-sivá

208 cm

3,2 cm

4,5 mm

18-36 kg

fialová

208 cm

4,4 cm

4,5 mm

23-54 kg