GymBeam Šejker Tritan Black 700 ml odhadovaná cena: 9.95 EUR
GymBeam Šejker Tritan Black 700 ml odhadovaná cena: 9.95 EUR

GymBeam Šejker Tritan Black 700 ml odhadovaná cena: 9.95 EUR

10 

Šejker Tritan je praktický športový šejker s objemom 700 ml. Pýši sa prepracovaným dizajnom a je ideálny na vodu alebo miešanie vašich obľúbených suplementov. Je vyrobený z tritánového plastu, čo ho robí odolným a zabraňujúcim zápachu. Má špeciálny tvar na miešanie doplnkov, spoľahlivo tesniace viečko a praktické pútko na prenášanie. Vďaka tomu všetkému sa z neho rýchlo stane váš obľúbený parťák na tréningy.

Katalógové číslo: gymbeam-80230 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 9.95 EUR GymBeam

Šejker Tritan má objem 700 ml, nepriepustné viečko, praktický a zároveň štýlový tvar a dizajn, čo z neho robí vhodnú voľbu pre všetkých aktívnych ľudí

Šejker Tritandômyselný dizajn, vyzerá štýlovo a pohodlne sa drží v ruke. Ponúka objem 700 ml, vďaka čomu sa perfektne postará o vaše obľúbené nápoje alebo suplementy, vrátane proteínových práškov, kreatínu, BCAA alebo aj obyčajnej vody. Je vyrobený z vysoko kvalitného tritánového plastu, neobsahuje BPA, je odolný a pachuvzdorný, čo znamená, že zachová sviežu chuť vášho nápoja.

Má špeciálny tvar s miešacou guličkou, čo zaistí, že váš obľúbený doplnok stravy, napríklad proteín, bude bez hrudiek a bude mať dokonale krémovú štruktúru. Súčasne je vybavený značkami na odmeranie, ktoré zaistia, že pridáte ideálne množstvo suplementu.

Zaklapávacie nepriepustné viečko, udrží váš nápoj v bezpečí počas pretrepávania a zabráni tak prípadnému rozliatiu. Nastaviteľné pútko zaisťuje ľahké prenášanie, takže si ho so sebou môžete vziať kamkoľvek – či už do posilňovne, do práce, na túru alebo len tak na cesty. V neposlednom rade sa šejker tiež ľahko čistí a je vhodný do umývačky riadu. Všetky tieto vlastnosti z neho robia ideálneho spoločníka pre všetky vaše aktivity.

Tritan Shaker a jeho výhody

  • je vyrobený z vysoko kvalitného plastu tritan
  • je odolný a pachuvzdorný
  • má špeciálny tvar na miešanie suplementov
  • je vybavený nepriepustným zaklapávacím viečkom
  • má nastaviteľné pútko na prenášanie
  • je vybavený odmeriavacími značkami
  • neobsahuje BPA
  • je vhodný do umývačky riadu

Materiál

tritán