GymBeam Šejker Steel White 750 ml odhadovaná cena: 6.5 EUR
GymBeam Šejker Steel White 750 ml odhadovaná cena: 6.5 EUR

GymBeam Šejker Steel White 750 ml odhadovaná cena: 6.5 EUR

Šejker Steel White s objemom 750 ml je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Oproti plastovému šejkru je preto odolnejší a hygienickejší. Navyše, nezadržiava nepríjemný pach a má ľahkú hmotnosť. Šejker je uzatvárateľný na závit a výborne slúži na rozmiešanie vašich doplnkov výživy.

Katalógové číslo: gymbeam-35272 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.5 EUR GymBeam

Šejker Steel White s objemom 750 ml je z nehrdzavejúcej ocele, a preto je odolný, ľahký a hygienický

Šejker Steel White je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, no napriek tomu je ľahký a praktický. Má objem 750 ml a je uzatvárateľný na závit. Vďaka kvalitnému materiálu je odolnejší a hygienickejší ako plastový šejker. Výborne vám poslúži na precízne rozmiešanie vašich obľúbených doplnkov výživy. Navyše, nezadržiava zápach, a preto má dlhšiu životnosť.

Šejker Steel White 750 ml - Gymbeam

Šejker Steel White a jeho výhody:

  • vyrobený z nehrdzavejúcej ocele
  • má objem 750 ml
  • je ľahký a odolný
  • nezadržiava nepríjemný pach

Použitie

Jednoducho doň nasypte potrebné množstvo výživového doplnku, proteínového prášku, kreatínového prášku alebo predtréningovky. Následne pridajte vodu, mlieko, džús alebo ovocnú šťavu, dobre uzavrite a miešajte, až kým sa prášok nerozpustí. Vďaka sitku vo vnútri sa prášok rýchlo rozpustí a po niekoľkých sekundách môžete konzumovať svoj obľúbený drink. Vhodné na nápoje od -20 do 90 °C.

Po použití stačí opláchnuť teplou vodou a poriadne vysušiť. Neodporúča sa umývať v umývačke riadu.