GymBeam Šejker ENJOY 750 ml odhadovaná cena: 6.95 EUR
GymBeam Šejker ENJOY 750 ml odhadovaná cena: 6.95 EUR

GymBeam Šejker ENJOY 750 ml odhadovaná cena: 6.95 EUR

Šejker ENJOY 750 ml je poctivo navrhnutý šejker v spolupráci s kulturistom a powerlifterom Jakubom Enžlom. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je podstatne odolnejší a hygienickejší. Výborne tesní, nezadržiava pach a zdobí ho Jakubov legendárny citát, ktorý vás motivuje vždy, keď naň pozriete.

Katalógové číslo: gymbeam-63325 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.95 EUR GymBeam

Šejker ENJOY 750 ml – šejker z nehrdzavejúcej ocele navrhnutý v spolupráci s kulturistom a powerlifterom Jakubom Enžlom

Šejker ENJOY 750 ml je výsledkom spojenia GymBeamu a kulturistu / powerliftera Jakuba Enžla. On sám bol súčasťou celého procesu a pomohol vytvoriť poctivý šejker, ktorý vás nesklame po žiadnej stránke. Všimnete si ho už pri výbere materiálu, kde voľba okamžite padla na nehrdzavejúcu oceľ. Vďaka nej je Shaker ENJOY odolnejší a hygienickejší.

Sám Jakub miluje predovšetkým šejkre, ktoré spoľahlivo tesnia a nezadržiavajú zápach. Rovnaké vlastnosti teda môžete očakávať aj od tohto kúsku, v ktorom si bez problémov pripravíte obľúbený proteínový šejk. Poradí si však aj s kreatínom či komplexnou pre-workout zmesou ENJOY, na ktorej sa rovnako podieľal perfekcionizmus Jakuba Enžla. Výsledkom našej spolupráce je tak ľahký a odolný šejker, ktorý spoľahlivo rozmieša všetky vaše tréningové doplnky. Keď sme dosiahli požadované vlastnosti, chýbal už iba podpis autora a odkaz každému, kto sa rozhodol vydať na cestu za tou najlepšou verziou samého seba. Pretože ako hovorí sám Jakub – „Užívaj si bolesť, krv, pot, vyčerpanie, zlyhanie. Uži si to všetko. Bez toho by to nebolo ono.“

Šejker ENJOY 750 ml - GymBeam

Šejker ENJOY 750 ml a jeho výhody

  • je poctivý šejker s objemom 750 ml
  • je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele
  • vznikol v spolupráci s Jakubom Enžlom
  • je ľahký a veľmi odolný
  • spoľahlivo rozmieša vaše doplnky stravy
  • nezadržiava nepríjemný zápach
  • výborne tesní
  • zdobí ho citát a podpis Jakuba Enžla