GymBeam Sada činiek 30 kg odhadovaná cena: 99.95 EUR
GymBeam Sada činiek 30 kg odhadovaná cena: 99.95 EUR

GymBeam Sada činiek 30 kg odhadovaná cena: 99.95 EUR

100 

Sada činiek 30 kg je praktické vybavenie na posilňovanie, pomocou ktorého precvičíte svaly celého tela. Obsahuje 16 kotúčov s rôznou hmotnosťou, 2 nakladacie jednoručky a spojovaciu tyč. S touto sadou si môžete zostaviť 2 činky alebo vzpieračskú os so záťažou podľa svojich potrieb a silových schopností. Vďaka tomu je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých športovcov.

Katalógové číslo: gymbeam-64675 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 99.95 EUR GymBeam

Sada činiek 30 kg – praktické vybavenie na domáci tréning, z ktorého si zostavíte jednoručky alebo vzpieračskú tyč

Sada činiek 30 kg je praktickým a komplexným riešením pre ľudí, ktorí si chcú kvalitne zacvičiť aj v domácich podmienkach. Celkom obsahuje 16 kotúčov s hmotnosťou 0,5 kg, 1,25 kg a 2,5 kg. Tie si môžete podľa svojich potrieb naložiť na jednu alebo dve jednoručky a jednoducho začať posilňovať. Súčasťou balenia je aj spojovacia tyč, pomocou ktorej prepojíte dve činky, a vytvoríte si tak vzpieračskú os. Vďaka tomu získate závažie na cvičenie, ktoré bude vážiť až 30 kg.

Súčasťou sady sú tiež 4 bezpečnostné zámky na zaistenie kotúčov pred pohybom na osi. Tieto činky majú navyše protišmykový povrch, takže vám pri cvičení len tak nevykĺznu z rúk. Sú vyrobené z odolnej liatiny, ktorá je zárukou dlhej životnosti. Celá sada vám príde v praktickom kufríku, ktorý uľahčuje jej skladovanie v čase, keď necvičíte. Činky a kotúče vám tak nebudú doma nijako prekážať. Kufrík oceníte aj v prípade, keď potrebujete toto posilňovacie vybavenie ľahko preniesť na iné miesto.

S touto sadou precvičíte bicepsy, tricepsy, ramená, svaly chrbta, ale aj dolnú polovicu tela. Pomocou jednoručiek zvládnete bicepsové zdvihy, tlaky nad hlavu alebo rozpažky. Po použití konektora a vytvorení dlhšej osi si môžete zacvičiť aj drepy, mŕtve ťahy alebo bench press. Ide tak o praktickú pomôcku na tie najzákladnejšie cviky, ktoré sú najúčinnejšie pre rozvoj svalovej hmoty a rast sily.

Jej ďalšou výhodou je, že si môžete meniť záťaž podľa svojich potrieb, aktuálnych silových schopností a cieľov. Nebudete tak potrebovať niekoľko rôznych činiek s odlišnými váhami a vystačíte si s jednou tréningovou pomôckou na celý rad cvikov. Túto sadu činiek ocenia priaznivci silového tréningu, ale aj ďalší ľudia, ktorí sa usilujú o rast svalovej hmoty a spevnenie celej postavy.

Sada činiek 30 kg - GymBeam

Sada činek 30 kg a jej výhody

  • praktická posilňovacia sada na domáce cvičenie
  • obsahuje 16 kotúčov s hmotnosťou 0,5 kg, 1,25 kg a 2,5 kg
  • dajú sa z nej poskladať jednoručky a vzpieračská tyč
  • celá sada je vyrobená z odolnej liatiny
  • činky majú protišmykový povrch
  • ideálny na silový tréning
  • hodí sa na posilňovanie hornej aj dolnej polovice tela
  • ocenia ju ľudia, ktorí sa usilujú o rast svalov
  • vhodná pre všetky výkonnostné kategórie

Materiál

Liatina

Vlastnosti
Čistá hmotnosť 31,5 kg
Hrubá hmotnosť 32,5 kg
Veľkosť balenia 45*27*17cm
0,5 kg kotúče 4x
1,25 kg kotúče 4x
2,5 kg kotúče 8x
35 cm (14”) tyč 2x
Spojovacia tyč 1x