GymBeam Proteínová nátierka MoiMüv 400 g lieskový orech ODHADOVANÁ CENA: 6.5 EUR
GymBeam Proteínová nátierka MoiMüv 400 g lieskový orech ODHADOVANÁ CENA: 6.5 EUR

GymBeam Proteínová nátierka MoiMüv 400 g lieskový orech ODHADOVANÁ CENA: 6.5 EUR

Proteínová nátierka MoiMüv si získa každého, kto rád maškrtí, ale pritom vyhľadáva zdravšie varianty sladkostí. Je totiž zdrojom bielkovín a navyše neobsahuje pridaný cukor. Okrem svojho zloženia vás osloví aj lahodnou sladkou chuťou a krémovou konzistenciou. Hodí sa tak napríklad na palacinky, do kaše, toast či len tak na lyžičku.

Katalógové číslo: gymbeam-37063 Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.5 EUR GymBeam

Proteínová nátierka MoiMüv – lahodná pochúťka s krémovou textúrou, ktorá je zdrojom bielkovín a navyše neobsahuje pridaný cukor

Proteínová nátierka MoiMüv si nájde svoje miesto v kuchyni každého nadšenca fitness a zdravého životného štýlu, ktorý si rád zamaškrtí. Má totiž lahodnú sladkú chuť a jemnú krémovú textúru, vďaka ktorej sa príjemne rozplýva na jazyku. Prekvapí však aj svojim zložením. Je totiž obohatená o srvátkový proteín, a tak je dobrým zdrojom bielkovín. Vďaka tomu prispieva k udržaniu a rastu svalovej hmoty či udržaniu zdravých kostí. Navyše neobsahuje pridaný cukor, ale i tak sa pýši lahodnou sladkou chuťou. Výhodou nátierky je tiež jej bezlepkové zloženie, vďaka čomu si ju môžu vychutnať aj ľudia, ktorí sa tejto zložke v potravinách vyhýbajú.

Proteínová nátierka je tak vďaka svojmu zloženiu ideálnou alternatívou klasických sladkých nátierok plných pridaného cukru. Môžete si ju dopriať ako zdravší variant pri maškrtení či keď potrebujete zahnať chuť na sladké. Dá sa však pokojne použiť aj do plnohodnotného jedla. Výborne totiž chutí len tak na lyžičke, ale aj rozotretá na touste, vianočke, ryžovom chlebíku či inom pečive. Dokonale sa tiež hodí napríklad na palacinky či lievance, ale aj na ochutenie teplej obilnej kaše. Prakticky tak s ňou môžete spestriť akékoľvek sladké pokrmy a dezerty.

Proteínová nátierka MoiMüv a jej výhody

  • má lahodnú chuť a jemnú krémovú konzistenciu
  • je zdrojom bielkovín
  • neobsahuje pridaný cukor
  • je bez lepku
  • hodí sa ako alternatíva klasických sladkých nátierok plných pridaného cukru
  • je ideálna na zdravé maškrtenie
  • hodí sa na palacinky, lievance, toast či do kaše
  • skvele doplní akékoľvek sladké dezerty a pokrmy

Zloženie

Zloženie Milky: sladidlo – maltitol, slnečnicový olej, odtučnené sušené mlieko, srvátkový proteínový koncentrát (mlieko) – 12%, sušená srvátka (mlieko), emulgátor – slnečnicový lecitín, arómy.

Zloženie Hazelnut: sladidlo – maltitol, slnečnicový olej, srvátkový proteínový koncentrát (mlieko) – 17%, pražené lieskové orechy – 10%, sušená srvátka (mlieko), odtučnený kakaový prášok – 7%, emulgátor – slnečnicový lecitín, arómy.

Dávkovanie

Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako súčasť pestrej a vyváženej stravy.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty Milky 100 g
Energetická hodnota 1995 kJ / 480 kcal
Tuky 31,6 g
– z toho nasýtené mastné kyseliny 4,1 g
Sacharidy 46,3 g
– z toho cukry 13,5 g
– z toho polyoly 32,8 g
Bielkoviny 15,8 g
Soľ 0,36 g
Nutričné hodnoty Hazelnut 100 g
Energetická hodnota 2006 kJ / 483 kcal
Tuky 32,5 g
– z toho nasýtené mastné kyseliny 4,6 g
Sacharidy 41,7 g
– z toho cukry 8 g
– z toho polyoly 31,4 g
Bielkoviny 17,4 g
Soľ 0,3 g

Upozornenie

Nadmerná konzumácia môže spôsobiť laxatívne účinky. Skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote najviac do 25 °C. Chráňte pred slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 4 týždňov. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučným písmom.