GymBeam Posilňovacia pomôcka Grip Trainer odhadovaná cena: 7.5 EUR
GymBeam Posilňovacia pomôcka Grip Trainer odhadovaná cena: 7.5 EUR

GymBeam Posilňovacia pomôcka Grip Trainer odhadovaná cena: 7.5 EUR

Posilňovacia pomôcka Grip Trainer je ideálny pomocník pre každého, kto chce zlepšiť svoj úchop na činke, hrazde, bradlách a ďalších fitness pomôckach. Túto schopnosť potom ale využijete aj pri bežnom každodennom fungovaní. Grip Trainer má nastaviteľný odpor, takže si tréning zápästia prispôsobíte podľa svojich schopností a môžete ho postupne sťažovať.

Katalógové číslo: gymbeam-36334 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.5 EUR GymBeam

Posilňovacia pomôcka Grip Trainer slúži k tréningu pevnejšieho úchopu, čo sa hodí na činke, hrazde, bradlách aj pri bežnom dennom fungovaní

Posilňovacia pomôcka Grip Trainer je praktické fitness príslušenstvo určené na zlepšenie úchopu. Ten tak môže byť pravidelným cvičením silnejší a pevnejší, čo sa hodí hneď v niekoľkých ohľadoch. Veľkou prednosťou Grip Traineru je možnosť nastaviť si odpor v rozmedzí 10–40 kg. Vďaka tomu s ním môžu cvičiť ako začiatočníci, tak aj skúsení fitnessáci. Pokiaľ sa venujete silovému tréningu alebo napríklad crossfitu, iste viete, že je silný úchop kľúčový na hrazde, bradlách aj pri zdvíhaní činiek. Rovnako sa ale hodí aj gymnastom a akrobatom, ktorí potrebujú pevný uchop, aby mohli predvádzať svoje umenie napríklad na kruhoch. Je však praktický aj pri každodennom fungovaní, keď potrebujete držať alebo prenášať ťažšie veci.

Veľkou výhodou pomôcky je, že sa s ňou dá cvičiť kedykoľvek, napríklad aj v kancelárii počas pracovného dňa. Navyše môže fungovať aj ako super spôsob, ako ventilovať energiu počas náročných momentov.

Posilňovacia pomôcka Grip Trainer a jej výhody

  • praktická fitness pomôcka na posilňovanie úchopu
  • má nastaviteľný odpor 10–40 kg
  • dá sa používať kedykoľvek počas dňa
  • ideálny pre začiatočníkov i pokročilých
  • vhodné nielen pre silových športovcov, crossfiťákov
  • ocenia ho gymnasti aj akrobati
  • má jednoduché použitie