GymBeam Posilňovacia lopta Slam Ball odhadovaná cena: 16.95 EUR
GymBeam Posilňovacia lopta Slam Ball odhadovaná cena: 16.95 EUR

GymBeam Posilňovacia lopta Slam Ball odhadovaná cena: 16.95 EUR

17 

Posilňovacia lopta Slam Ball je praktická pomôcka nielen pre domáci tréning. Je vyrobená z odolného PVC, ktorý sa nešmýka a vydrží maximálne tréningové zaťaženie. K dostaniu je v niekoľkých hmotnostiach – 4, 6, 8 alebo 12 kg. Podľa potreby loptu využijete pri silovom aj kardio tréningu, kedy pomôže k efektívnemu precvičeniu celého tela.

Katalógové číslo: gymbeam-51172 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 16.95 EUR GymBeam

Posilňovacia lopta Slam Ball – tréningová pomôcka pre domáci silový aj kardio tréning, ktorá je dostupná v niekoľkých hmotnostných prevedeniach

Posilňovacia lopta Slam Ball je praktická fitness pomôcka, ktorá vám spestrí nielen vaše domáce tréningy. Jedná sa o pevnú loptu, ktorá má protišmykový povrch. Vďaka tomu sa s ňou skvelo manipuluje, pretože sa nešmýka z rúk. Povrch je tvarovateľný, a tak nemusíte mať obavy, že sa vám odkotúľa, keď ju medzi sériami cvikov postavíte na zem. Je vyrobená z odolného PVC, vďaka čomu vydrží aj väčšie otrasy spôsobené maximálnym tréningovým nasadením. Vo vnútri sa nachádza piesok a podľa jeho množstva a veľkosti lopty si môžete vybrať slam ball o hmotnosti 4, 6, 8 alebo 12 kg.

Loptu môžete využiť pri silovom aj kardio tréningu. Dobre sa drží, a tak s ňou zvládnete rôzne izolované aj dynamické cviky. Jedná sa však tiež o skvelú záťaž pre silový tréning. S jej pomocou si sťažíte napríklad drepy, hody, ľah-sedy ale aj mnoho iných cvikov, pri ktorých zapojíte ďalšie svalové partie. Nie je nutné, aby ste s loptou cvičili len doma. Skúste si s ňou ísť zahádzať tiež na ihrisko. Verte, že si nielen ruky poriadne zamakajú.

Posilňovacia lopta Slam Ball - GymBeam

Posilňovacia lopta Slam Ball a jej výhody

  • fitness pomôcka pre domáci aj vonkajší tréning
  • má odolný a tvarovateľný protišmykový povrch z pevného PVC
  • je naplnená pieskom
  • k dostaniu sú verzie o hmotnosti 4, 6, 8 a 12 kg
  • hodí sa ako záťaž pre kardio aj silový tréning
  • sťaží vám napríklad drepy, ľah-sady, hody loptou a mnoho ďalších cvikov
  • využijete ju na tréning doma, vonku aj vo fitku

Vlastnosti

Hmotnostný variant lopty Priemer lopty
Slam Ball 4 kg 23 cm
Slam Ball 6 kg 23 cm
Slam Ball 8 kg 23 cm
Slam Ball 12 kg 28 cm