GymBeam Posilňovacia klietka odhadovaná cena: 999.95 EUR
GymBeam Posilňovacia klietka odhadovaná cena: 999.95 EUR

GymBeam Posilňovacia klietka odhadovaná cena: 999.95 EUR

1 000 

Posilňovacia klietka je multifunkčná tréningová pomôcka, ktorá vám pomôže precvičiť celé telo. Konštrukcia je z odolného materiálu a vyniká vysokou stabilitou. Môžete na ňu odkladať ťažké činky, používať na zavesenie posilňovacích systémov alebo na nej robiť zhyby.

Katalógové číslo: gymbeam-61063 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 999.95 EUR GymBeam

Posilňovacia klietka je nastaviteľná multifunkčná tréningová pomôcka, s ktorou precvičíte celé telo

Posilňovacia klietka je základná pomôcka, ktorú využijú všetci silovo cvičiaci športovci. Je vyrobená z kvalitnej pevnej ocele a hrúbka každej steny konštrukcie je 3 mm. Vďaka tomu dokáže zaistiť vysokú stabilitu pri cvičení. Aby bola klietka čo najviac univerzálna, majú jednotlivé stĺpce po celej dĺžke dierovania. V strednej časti sú dierky dokonca ešte hustejšie pri sebe, a to len 25 mm (Westside hole spacing). Lepšie sa tak prispôsobí výške každého človeka. Túto základnú pomôcku využijú silovo cvičiace športovkyne a športovci doma aj vo fitku.

Vďaka svojmu prevedeniu je posilňovacia klietka ideálna pre všetkých, ktorí radi cvičia s voľnými váhami. Stačí na konštrukciu umiestniť J-cup háky, pridať olympijskú tyč s kotúčmi a môžete ju používať napríklad na drepovanie. Pokiaľ sa rozhodnete klietku skombinovať aj s nastaviteľnou lavicou, môžete na nej robiť bench-press a ďalšie cviky na vrchnú časť tela. Posilňovaciu klietku však využijú aj športovci, ktorí pri cvičení používajú ako záťaž predovšetkým hmotnosť vlastného tela. Konštrukcia má v sebe zabudované aj 2 hrazdy, ktoré môžete použiť pri zhyboch, priťahovaní kolien vo vise a ďalších cvikoch. Rovnako tak na ňu môžete upevniť aj závesný posilňovací systém a rôzne posilňovacie gumy či expandéry, ktoré vám uľahčia cvičenie zhybov či ponúknu nové možnosti tréningu celého tela.

Posilňovacia klietka má čiernu farbu nanášanú práškovým vypaľovaním, vďaka čomu má náter vysokú kvalitu. Aj pri častom používaní tak bude vyzerať ako nová. Ide o ideálneho pomocníka, ktorého využijete pri domácom cvičení aj tréningu celého tela vo fitku. Balenie obsahuje spojovací materiál na zloženie danej konštrukcie.

Posilňovacia klietka a jej výhody

  • multifunkčná tréningová pomôcka
  • precvičíte s ňou celé telo
  • je ideálna pre tréning doma aj vo fitku
  • má pevnú oceľovú konštrukciu so 4 nosnými stĺpikmi
  • je maximálne stabilná
  • má nosnosť 300 kg
  • vďaka dierovaniu umožňuje nastavenie veľkosti
  • ideálna na tréning s vlastnou váhou aj voľnými činkami
  • farba na povrchu je nanesená práškovým vypaľovaním
  • balenie obsahuje spojovací materiál na zloženie danej konštrukcie

Obsah balenia

Balenie obsahuje aj spojovací materiál na zloženie danej konštrukcie (6 hranné skrutky, matice a podložky).

Materiál

Oceľ

Vlastnosti posilňovacej klietky

Vlastnosti
Šírka 120 cm
Hĺbka 120 cm
Výška 230 cm
Nosnosť 300 kg