GymBeam Podpora zraku 90 kaps. odhadovaná cena: 19.95 EUR
GymBeam Podpora zraku 90 kaps. odhadovaná cena: 19.95 EUR

GymBeam Podpora zraku 90 kaps. odhadovaná cena: 19.95 EUR

20 

Podpora zraku je jedinečný komplex s vitamínmi A, B2 a zinkom, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej funkcie zraku. Ich účinky skvelo dopĺňa betakarotén, luteín, zeaxantín a ďalšie funkčné látky. Má praktickú formu kapsúl a oceníte ho, pokiaľ pracujete často na počítači alebo sa chcete maximálne starať o svoj zrak.

Katalógové číslo: gymbeam-59140 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 19.95 EUR GymBeam

Podpora zraku je funkčný komplex s obsahom vitamínu A a ďalších kľúčových látok na starostlivosť o zrak

Podpora zraku je špeciálny komplex vitamínov A, B2, zinku, beta karoténu, luteínu a ďalších účinných látok v praktickej forme kapsúl. Vitamíny A a B2 sú kľúčové pre náš zrak. Podieľajú sa totiž na jeho správnej funkcii. Z toho dôvodu je v zložení samotný vitamín A a beta karotén, pochádzajúci z mrkvy obyčajnej (Daucus carota), ktorý sa dokáže podľa potreby premeniť na vitamín A. Obsiahnutý zinok potom okrem toho, že prispieva k udržaniu normálneho stavu zraku, tiež podporuje metabolizmus vitamínu A.

Komplex je ďalej doplnený o extrakt z brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus), ktorá je najbohatším zdrojom bioaktívnych antokyánov. Tie prepožičiavajú čučoriedkam ich fialovú farbu a tiež antioxidačné vlastnosti. Tým vďačia antokyány za to, že sú v súčasnosti predmetom mnohých vedeckých výskumov zameraných na zlepšenie zrakovej ostrosti.

Ďalší obsiahnutý výťažok pochádzajúci z rastliny aksamitníka vzpriameného (Tagetes erecta) sa považuje za jeden z najlepších prírodných zdrojov luteínu a zeaxantínu. Ide o známe karotenoidy, ktoré patria medzi antioxidanty. Obe tieto látky sa navyše vo vysokej koncentrácii vyskytujú v sietnici ľudského oka, kde pôsobia ako primárny filter modrého svetla. Tomu sú naše oči vystavené vo väčšom množstve napríklad pri práci na počítači. Pri nadmernej záťaži očí potom môže dochádzať k vysúšaniu ich povrchu, podráždeniu alebo bolestiam hlavy. Z toho dôvodu je dôležité maximálne podporovať prirodzenú ochrannú funkciu oka.

V zložení Podpory zraku nájdete aj fosfatidylserín. Táto látka sa bežne vyskytuje v ľudskom tele a tiež v potravinách, ako sú ryby, mäso alebo sója. Nachádza sa hlavne v mozgu, kde zohráva kľúčovú úlohu v udržaní kognitívnych funkcií. Medzi tie patrí napríklad spracovanie informácií z okolia, pamäť a myslenie. Prispieva tak ku komplexnosti tohto produktu.

Podpora zraku je vďaka svojmu jedinečnému zloženiu skvelým pomocníkom pre maximálnu starostlivosť o zrak. Využijú ju starší ľudia, ale aj jedinci, ktorí často pracujú na počítači alebo trávia veľa času sledovaním televízie, pozeraním do telefónu či ďalších elektronických zariadení.

Podpora zraku - GymBeam

Podpora zraku a jej výhody

  • obsahuje komplex látok na starostlivosť o oči a zrak
  • prispieva k optimálnej funkcii zraku
  • podporuje správny metabolizmus vitamínu A
  • obsahuje extrakt z aksamitníka vzpriameného (Tagetes erecta) a brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus)
  • je zdrojom fosfatidylserínu
  • má antioxidačné účinky
  • je vo forme praktických kapsúl

Zloženie

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), fosfatidylserín 70 %, extrakt z brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus) (25 % antokyány), bisglycinát zinočnatý, extrakt z mrkvy obyčajnej (Daucus carota) (10 % beta karotén), extrakt z aksamitníka vzpriameného (Tagetes erecta) (80 % luteín) (5 % zeaxantín), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), vitamín B2 (riboflavín), vitamín A (retinol), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Fosfatidylserín 100 mg
Extrakt z brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus) 100 mg
– Antokyány 25 mg
Extrakt z mrkvy obyčajnej (Daucus carota) 24 mg
– Betakarotén 2,4 mg
– Retinolový ekvivalent vitamínu A 400 µg (50 % RI*)
Vitamín A 400 µg (50 % RI*)
Celkový vitamín A 800 µg (100 % RI*)
Extrakt z aksamitníka vzpriameného (Tagetes erecta) 18,75 mg
– Luteín 15 mg
– Zeaxantín 0,94 mg
Zinok 5 mg (50 % RI*)
Vitamín B2 1,4 mg (100 % RI*)
*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.