GymBeam Podpora obličiek 60 kaps. odhadovaná cena: 8.95 EUR
GymBeam Podpora obličiek 60 kaps. odhadovaná cena: 8.95 EUR

GymBeam Podpora obličiek 60 kaps. odhadovaná cena: 8.95 EUR

Podpora obličiek je komplexný doplnok stravy s funkčným zložením pre maximálnu starostlivosť o zdravie obličiek. Obsahuje zinok, koenzým Q10 a 5 rastlinných extraktov vrátane výťažku z brusníc a žihľavy dvojdomej. Zinok patrí medzi antioxidanty, vďaka čomu prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. To je dôležité aj pre obličky, ktoré z tela odvádzajú preč odpadové látky.

Katalógové číslo: gymbeam-72646 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 8.95 EUR GymBeam

Podpora obličiek – funkčný komplex so zinkom, extraktom z brusníc a ďalšími účinnými látkami pre maximálnu starostlivosť o obličky

Podpora obličiek je funkčný komplex látok na starostlivosť o obličky a močové cesty. Slúži tak aj na prirodzenú podporu detoxikácie týchto orgánov, na ktorej organizmus pracuje 24/7. V zložení tak nájdete kombináciu zinku, koenzýmu Q10 a 5 rastlinných výťažkov. Jadrom produktu je zinok, ktorý podporuje normálny metabolizmus kyselín a zásad. Podieľa sa tak na udržiavaní optimálneho pH v organizme, čo majú na starosť aj obličky.

Okrem toho zinok patrí medzi antioxidanty, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. S tým súvisí aj molekula koenzýmu Q10, ktorá sa prirodzene nachádza v našom tele, kde je súčasťou antioxidačného systému. Antioxidanty tak dokážu chrániť aj bunky obličiek pred škodlivým pôsobením voľných radikálov. Obličky sú totiž pomerne namáhaným orgánom, ktorý sa podieľa na prirodzenej detoxikácii organizmu formou vylučovania odpadových a toxických látok z tela.

Komplex je ďalej doplnený o výťažok z brusníc (Vaccinium macrocarpon). Tie vo forme doplnkov stravy vyhľadávajú najmä ľudia, ktorí trpia častými močovými problémami. Za blahodarnými účinkami tohto ovocia stoja najmä bioaktívne proantokyanidíny. Tie sa spájajú so schopnosťou pôsobenia proti problematickým organizmom, ktoré môžu mať na svedomí problémy s močovými cestami. Obsiahnutý extrakt je navyše štandardizovaný na 10 % obsah proantokyanidínov, vďaka čomu s istotou viete, koľko bioaktívnych látok skutočne prijmete.

Podpora obličiek - GymBeam

V zložení nájdete aj extrakt z prasličky roľnej (Equisetum arvense), žihľavy dvojdomej (Urtica dioica), brezy bielej (Betula pendula) a zlatobyle obyčajnej (Solidago virgaurea). Tieto rastlinné výťažky sú vyhľadávané hlavne medzi ľuďmi, ktorí chcú podporiť funkciu obličiek a odvodnenie organizmu. Napríklad žihľava dvojdomá je vďaka svojim močopudným vlastnostiam považovaná za prírodné diuretikum. Vďaka tomu môže pomôcť obličkám zbaviť sa nadmerného množstva vody a odpadových produktov metabolizmu.

Podpora obličiek je vďaka starostlivo vybranému zloženiu skvelým pomocníkom pre maximálnu starostlivosť o obličky a močové cesty. Má formu praktických kapsúl, ktoré sú vhodné aj pre vegánov.

Podpora obličiek a jej výhody

 • komplexný produkt pre starostlivosť o obličky a močové cesty
 • obsahuje zinok a koenzým Q10
 • v zložení má 5 rastlinných extraktov
 • obsahuje žihľavu dvojdomú, ktorá je považovaná za prírodné diuretikum
 • podporuje normálny metabolizmus kyselín a zásad
 • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
 • ideálny produkt na podporu prirodzenej detoxikácie organizmu
 • môže pomôcť so zadržiavaním vody a odvodnením tela
 • hodí sa ľuďom, ktorí chcú podporiť funkciu obličiek
 • má formu praktických kapsúl
 • produkt je vhodný aj pre vegánov

Zloženie

Brusnicový extrakt 15 : 1 (Vaccinium macrocarpon) (10 % proantokyanidíny), maltodextrín, extrakt z prasličky roľnej 4 : 1 (Equisetum arvense), extrakt zo žihľavy dvojdomej 4 : 1 (Urtica dioica), extrakt zo zlatobyle obyčajnej (Solidago virgaurea) extrakt z listov brezy bielej (Betula pendula), bisglycinát zinočnatý, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý), koenzým Q10, hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula *RI
Brusnicový extrakt 15 : 1 (Vaccinium macrocarpon) 150 mg
– proantokyanidíny 15 mg
Extrakt z prasličky roľnej 4 : 1 (Equisetum arvense) 100 mg
Extrakt zo žihľavy dvojdomej
4 : 1 (Urtica dioica)
100 mg
Extrakt zo zlatobyle obyčajnej (Solidago virgaurea) 100 mg
Extrakt z listov brezy bielej (Betula pendula) 100 mg
Zinok 5 mg 50 %
Koenzym Q10 10 mg

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kj/2000 kcal)

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Alergény: Môže obsahovať stopy lepku, sóje a mlieka.