GymBeam PillBox 10 odhadovaná cena: 2.95 EUR
GymBeam PillBox 10 odhadovaná cena: 2.95 EUR

GymBeam PillBox 10 odhadovaná cena: 2.95 EUR

PillBox 10 je praktické puzdro na tablety či kapsule, vďaka ktorému budete mať dávku svojich vitamínov či iných výživových doplnkov vždy prehľadne uloženú. Nemusíte tak so sebou nosiť na tréning niekoľko obalov či hľadať malé tablety roztrúsené po celej taške. Tento zásobník má 10 samostatných úložných miest, ktoré slúžia na presné dávkovanie tabliet alebo kapsúl. Navyše je dostatočne pevný a má bezpečný uzáver.

Katalógové číslo: gymbeam-58387 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 2.95 EUR GymBeam

PillBox 10 – praktické puzdro s desiatimi komorami na bezpečné uloženie tabliet či kapsúl

PillBox 10 je veľmi praktické riešenie, ktoré vám uľahčí prenášanie doplnkov výživy v podobe tabliet či kapsúl. Ide o puzdro, resp. zásobník, ktorý obsahuje 10 samostatných komôr. Vďaka tomu si môžete vaše pilulky prehľadne rozdeliť a mať pri sebe celodennú dávku. Nebudete tak musieť so sebou nosiť niekoľko obalov alebo hľadať drobné tablety roztrúsené po celej taške.

Tento zásobník má navyše veľmi kompaktné rozmery, ktoré uľahčujú jeho bezproblémové prenášanie. Zmestí sa do vrecka a má štýlovú čiernu farbu s výrazným logom GymBeamu na hornej strane. Okrem toho je vyrobený z pevného plastu a vďaka bezpečnému uzáveru sa postará o to, aby sa vaše tablety nikdy nerozsypali. Získate tak pohodlné riešenie na prenášanie tabliet, ktoré radi používajú profesionáli po celom svete.

PillBox 10 - GymBeam

PillBox 10 a jeho výhody

  • je praktický zásobník na tablety či kapsule
  • má 10 samostatných komôr
  • umožňuje jednoduché a pohodlné prenášanie vašich doplnkov výživy
  • zbaví vás otravného nosenia niekoľkých obalov na tablety alebo ich hľadania po taške
  • má kompaktné rozmery a zmestí sa do vrecka
  • je vyrobený z pevného plastu
  • má bezpečný uzáver