GymBeam Papaín 90 kaps. odhadovaná cena: 5.95 EUR
GymBeam Papaín 90 kaps. odhadovaná cena: 5.95 EUR

GymBeam Papaín 90 kaps. odhadovaná cena: 5.95 EUR

Papaín je enzým prírodného pôvodu vo forme kapsúl, ktorý pochádza z exotickej rastliny papája. Radí sa medzi proteolytické enzýmy, ktoré rozkladajú bielkoviny na jednoducho stráviteľné aminokyseliny. Preto je tento doplnok stravy obľúbený medzi ľuďmi, ktorí majú vyšší príjem bielkovín.

Katalógové číslo: gymbeam-55654 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 5.95 EUR GymBeam

Papaín – enzým z papáje, ktorý pomáha s trávením bielkovín

Papaín je extrakt z enzýmu z papáje (Carica papaya) vo forme praktických kapsúl. Jednou dávkou doplníte telu 200 mg tejto účinnej látky. Papaín sa radí medzi proteolytické enzýmy, ktoré majú za úlohu rozkladať bielkoviny na jednoduchšie stráviteľné aminokyseliny. Vďaka tomu je papaín vyhľadávaným doplnkom stravy u ľudí s tráviacimi problémami. Jeho užívanie je taktiež populárne medzi športovcami, ktorí majú v jedálničku typicky väčšie množstvo bielkovín. Má čisto rastlinný pôvod a je vo forme praktických kapsúl.

Papaín - GymBeam

Papaín a jeho výhody

  • je enzým extrahovaný z papáje
  • v jednej dávke obsahuje 200 mg papaínu
  • pomáha s trávením bielkovín
  • je vo forme praktických kapsúl
  • vhodný pre vegánov

Zloženie

Papaín (800 tu/g), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (stearán horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu 2-krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsuly
Papaín 200 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.