GymBeam Opasok na závažie Dip Belt odhadovaná cena: 14.95 EUR
GymBeam Opasok na závažie Dip Belt odhadovaná cena: 14.95 EUR

GymBeam Opasok na závažie Dip Belt odhadovaná cena: 14.95 EUR

15 

Dip Belt je ideálnym fitness doplnkom pre každého, kto chce k cvičeniu s vlastnou váhou pridať ďalšiu záťaž. Opasok je vyrobený z pohodlného materiálu a nie je príliš tesný. Je vybavený robustnou oceľovou reťazou, na ktorú môžete pridať až 50 kg navyše.

Katalógové číslo: gymbeam-36211 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 14.95 EUR GymBeam

Opasok na závažie Dip Belt s oceľovou reťazou umožňuje pridať k vlastnej hmotnosti ešte 50kg záťaž navyše, a sťažiť tak celý tréning

Opasok na závažie Dip Belt umožňuje pridať k vašej hmotnosti ďalšiu záťaž, a tým sťažiť tréning. Svoje silové výkony tak ľahko posuniete na novú úroveň. Opasok je vyrobený z odolného EVA materiálu, ktorý je maximálne príjemný na tele. Nemusíte tak mať strach, že by škrtil alebo spôsoboval odreniny. Súčasťou je samozrejme aj oceľová reťaz, na ktorú pripevníte externé závažie. Má nosnosť až 50 kg, takže sa nemusíte báť si na opasok naložiť poriadnu hmotnosť.

 

Táto fitnes pomôcka je ideálna najmä na tréning hornej časti tela a môžete ju používať na zhyby, dipy a ďalšie cviky na hrazde či bradlách. Z jej benefitov tak môžu ťažiť silovo cvičiaci športovci, ale aj crossfiťáci. Používať ho môžete vo fitku, domácom gyme, ale aj na vonkajších workoutových ihriskách.

Dip Belt - GymBeam

 

Opasok na závažie Dip Belt a jeho výhody

  • fitness príslušenstvo na silový tréning
  • opasok z kvalitného EVA materiálu
  • pomôže zvýšiť záťaž na hrazde a bradlách
  • je príjemný na tele
  • oceľová reťaz unesie závažie až do 50 kg
  • ideálna pri zhyboch a dipoch
  • využijú ho siloví športovci aj crossfiťáci

 

Rozmery opasku

Dĺžka Šírka Nosnosť
1 m 10 cm max. 50 kg