GymBeam Omega 3 + Vitamin D3 90 kaps. odhadovaná cena: 7.95 EUR
GymBeam Omega 3 + Vitamin D3 90 kaps. odhadovaná cena: 7.95 EUR

GymBeam Omega 3 + Vitamin D3 90 kaps. odhadovaná cena: 7.95 EUR

Omega 3 + Vitamín D3 je účinným spojením zdravých tukov v podobe omega-3 mastných kyselín a vitamínu D3. Obsahuje teda kyselinu eikozapentaénovú (EPA) a kyselinu dokozahexaénovú (DHA), ktoré vplývajú na správnu činnosť srdca. Vitamín D sa zase podieľa na udržaní optimálnej funkcie imunity, kostí a svalov.

Katalógové číslo: gymbeam-74083 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.95 EUR GymBeam

Omega 3 + Vitamín D3 – kombinácia zdravých tukov EPA a DHA, ktoré prispievajú k správnej funkcii srdca, a dobre využiteľného vitamínu D3

Omega 3 + Vitamín D3 obsahuje kombináciu omega-3 mastných kyselín a dobre vstrebateľný vitamín D3. Môže sa tak pochváliť funkčným podielom esenciálnej kyseliny eikozapentaénovej (EPA) a kyseliny dokozahexaénovej (DHA). Tie si naše telo nedokáže samo vytvoriť, a tak ich treba pravidelne dopĺňať. EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca, samotná DHA navyše vplýva na udržanie správnej funkcie mozgu a zdravého zraku. Na dosiahnutie priaznivého účinku treba prijímať 250 mg EPA a DHA denne, s čím môže tento doplnok efektívne pomôcť.

Celkovú funkčnosť produktu dopĺňa vitamín D3 (cholecalciferol), ktorý podporuje správnu funkciu imunity. Okrem toho sa podieľa na delení buniek, správnej funkcii svalov a pomáha so zachovaním zdravých zubov a kostí. Prispieva tiež k normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, čo opäť súvisí so správnou funkciou kostí.

Vitamín D je tiež známy pod názvom slnečný vitamín. Lúče dopadajúce na našu pokožku totiž dokážu v tele spustiť jeho samotvorbu. Nedostatok vitamínu D je preto častejší predovšetkým od jesene do jari, keď nosíme viac vrstiev oblečenia a trávime väčšinu času v uzavretých priestoroch.

Vitamín D patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch, jeho kombinácia s omega-3 mastnými kyselinami je teda vhodná z hľadiska jeho správnej vstrebateľnosti v tele. Tento produkt je ideálny pre všetkých ľudí, ktorí sa starajú o svoje zdravie. Perfektne poslúži hlavne jedincom, ktorí nemajú radi ryby a morské plody alebo ich v jedálničku nemajú dostatok z akéhokoľvek dôvodu. Omega 3 + Vitamín D3 takto predstavuje pohodlný spôsob, ako účinne doplniť omega-3 mastné kyseliny a vitamín D3 pomocou jedného produktu.

Omega 3 + Vitamín D3 - GymBeam

Omega 3 + Vitamín D3 a ich výhody

 • kapsuly s obsahom omega-3 mastných kyselín a vitamínu D3
 • sú zdrojom kyseliny eikozapentaénovej (EPA) a kyseliny dokozahexaénovej (DHA)
 • obsahujú cholekalciferol, ktorý je dobre vstrebateľnou formou vitamínu D
 • jednou dávkou doplníte 360 mg EPA, 240 mg DHA a 50 μg vitamínu D3
 • prispievajú k správnej činnosti srdca
 • vplývajú na fungovanie mozgu a dobrý zrak
 • prispievajú k správnej funkcii imunity
 • podieľajú sa na delení buniek
 • podporujú udržanie zdravých zubov a kostí
 • pomáhajú so zachovaním správnej funkcie svalov
 • sú vhodné pre ľudí, ktorí sa starajú o svoje zdravie
 • majú formu praktických kapsúl
 • v jednom produkte doplníte omega-3 tuky a vitamín D3

Zloženie

Rybí olej, vitamín D3 (cholekalciferol), softgélová kapsula (želatína, glycerol, čistená voda).

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsuly *RI
Rybí olej 2000 mg
– Omega 3 600 mg
– EPA 360 mg
– DHA 240 mg
Vitamín D3 50 μg (2000IU) 1000%

*Referenčná hodnota príjmov priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornenie

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Alergény: Alergény sú v zložení vyznačené tučným písmom.