GymBeam Olympijská tyč Eternal Power odhadovaná cena: 249.95 EUR
GymBeam Olympijská tyč Eternal Power odhadovaná cena: 249.95 EUR

GymBeam Olympijská tyč Eternal Power odhadovaná cena: 249.95 EUR

250 

Olympijská tyč Eternal Power je obojručná tyč vyrobená z kvalitnej ocele s antikoróznou úpravou cerakote. Najčastejšie sa používa pri rôznych komplexných cvikoch, ako nadhody, drepy či mŕtve ťahy. Vďaka vrúbkovanej časti zabezpečí protišmykový a pevný úchop. Najmä crossfiťáci a priaznivci dynamických cvikov ocenia ihlové ložiská (needle bearing), ktoré umožnia hladkú rotáciu a plynulejší pohyb osi pod kotúčmi. Ľahko teda zvládnu viac plynulých opakovaní za sebou. 

Katalógové číslo: gymbeam-68977 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 249.95 EUR GymBeam

Olympijská tyč Eternal Power s ihlovými ložiskami zabezpečí plynulejšie otáčanie osi pod kotúčmi, vďaka čomu môžete na tréningu ľahšie odcvičiť niekoľko rýchlych opakovaní za sebou

Olympijská tyč Eternal Power je pánska vzpieračská os vyrobená z kvalitnej legovanej ocele, ktorú využijete na striktné aj dynamické cviky. Hodí sa na tréning olympijského vzpierania či silového trojboja v podobe drepu, bench-pressu a mŕtveho ťahu. Vďaka tomu s ňou komplexne precvičíte celé telo, a tak môžete zapracovať na svojej sile, kondícii a objeme svalovej hmoty. 

Z jej predností budú však najviac ťažiť crossfiťáci a ďalší priaznivci dynamického tréningu s činkou. Olympijská tyč Eternal Power je totiž vybavená ihlovými ložiskami (needle bearing). Tie umožňujú hladkú rotáciu a plynulejší pohyb osi pod kotúčmi. Ideálne je to napríklad v prípade, že potrebujete zvládnuť rýchlo za sebou buď niekoľko cvikov clean and jerk alebo iných cvikov. Os bude rýchlo reagovať na váš pohyb a vy budete schopní podávať tie najlepšie výkony.

Táto oceľová tyč váži 20 kg, čo je hmotnosť, ktorú na svojom tréningu či pri súťažení používají muži. Priemer jej úchopovej časti je 28 mm. Nechýba ani vrúbkovanie, ktoré zabezpečuje protišmykový a pevný úchop. Na hriadeľ s priemerom 50 mm môžete naložiť bežne dostupné závažie v podobe kotúčov. Výhodou je antikorózna úprava cerakote, ktorá zaistí vysokú odolnosť povrchu tyče a jej dlhú životnosť. 

Maximálna nosnosť tejto tyče je až 680 kg. Vďaka tomu sa hodí pre začiatočníkov aj pokročilých vzpieračov. Je to ideálna súčasť každej domácej posilňovne, vďaka ktorej povznesiete tréning na novú úroveň.

K olympijskej tyči Eternal Power odporúčame zakúpiť kotúče IRON 51 mm, ktorými môžete zvýšiť náročnosť vášho tréningu.

 

Olympijská tyč Eternal Power a jej výhody

 • je pánska obojručná tyč vyrobená z legovanej ocele
 • má ihlové ložiská (needle bearing)
 • zabezpečí hladkú rotáciu a plynulý pohyb pod kotúčmi
 • je dostatočne pevná 
 • je dlhá 220 cm a váži 20 kg 
 • unesie až 680 kg
 • má antikoróznu úpravu cerakote 
 • používa sa na dynamické aj striktné cviky
 • je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých 
 • perfektne sa hodí na crossfitové a iné dynamické tréningy
 • má protišmykovú úpravu uchopovacej časti

 

Vlastnosti olympijskej tyče Eternal Power

Vlastnosti  
Váha tyče 20 kg
Priemer rukoväti 28 mm
Dĺžka tyče 220 cm
Priemer tyče (časť na nakladanie kotúčov) 50 mm
Nosnosť 680 kg