GymBeam Ochranné rúško ANTI + PM2.5 filter odhadovaná cena: 3.95 EUR
GymBeam Ochranné rúško ANTI + PM2.5 filter odhadovaná cena: 3.95 EUR

GymBeam Ochranné rúško ANTI + PM2.5 filter odhadovaná cena: 3.95 EUR

Ochranné rúško ANTI + PM2.5 filter by nemalo chýbať vo výbave žiadnemu človeku, ktorému záleží na svojom zdraví a zdraví ľudí v jeho blízkom okolí. Je tvorené siedmimi vrstvami. Konkrétne ide o 2 vrstvy látky a 5 vrstiev filtra, ktorý dokáže zachytiť častice s veľkosťou 2,5 µm. Skvelo drží na tvári, vďaka čomu vám poskytne spoľahlivú ochranu.

Katalógové číslo: gymbeam-49225 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 3.95 EUR GymBeam

Ochranné rúško ANTI + PM2.5 filter – maximálna ochrana vďaka siedmim vrstvám a aktívnemu uhliu

Ochranné rúško ANTI + PM2.5 filter je dôležitou pomôckou, ktorá môže vás aj vaše okolie ochrániť pred ochoreniami. Je vyrobené zo siedmich vrstiev. Konkrétne ide o 2 vrstvy látky a filter tvorený 2 vrstvami netkanej textílie, 2 vrstvami fúkanej taveniny, ktoré sú bežnou súčasťou jednorázových rúšok, a 1 vrstvou aktívneho uhlia. Vďaka tomuto zloženiu rúško dokáže zachytiť aj malé častice s veľkosťou 2,5 µm, čím pomáha znížiť riziko prenosu ochorení. Vy tak môžete mať dobrý pocit, že ste pre svoju ochranu urobili maximum. Samotné rúško je prateľné a opakovane použiteľné. Filter, ktorý je vo vnútri, vydrží pri každodennom nosení až tri dni, pri príležitostnom nosení približne dva týždne. Potom je potrebné vymeniť ho za nový.

Nemusíte mať strach, že vám rúško bude vadiť pri nosení. Je vytvarované tak, aby presne kopírovalo obrysy tváre, vďaka čomu neskĺzava, ani sa nevyhŕňa, je preto maximálne pohodlné. Za ušami si môžete nastaviť veľkosť presne podľa svojich potrieb. Takisto nechýba ani drôtik, ktorý zabezpečí, aby rúško sadlo výborne na každú tvár a pomáhalo tak chrániť.

Rúško má jednoduchý moderný dizajn. Jednofarebné spracovanie s nápisom GymBeam naboku dá vášmu okoliu jasne najavo, že sa zaraďujete medzi ľudí, ktorí na sebe makajú. Skvelo sa bude kombinovať so športovým aj elegantnejším oblečením. Nosiť ho tak môžete do práce, na nákupy aj tréningy.

Ochranné rúško ANTI + PM2.5 filter - GymBeam

Ochranné rúško ANTI + PM2.5 filter a jeho výhody

  • dokáže zachytiť častice s veľkosťou 2,5 µm
  • obsahuje filter, ktorý má päť vrstiev a je vymeniteľný
  • súčasťou filtra je aj aktívne uhlie
  • pomáha chrániť pred prenosom ochorení
  • má nastaviteľnú veľkosť za ušami, preto je veľmi pohodlné
  • je prateľné

Zloženie

Vonkajšia vrstva: 95 % polyester, 5 % spandex, vnútorná vrstva: 100 % polyester.