GymBeam Nattokináza enzým 90 kaps. odhadovaná cena: 9.95 EUR
GymBeam Nattokináza enzým 90 kaps. odhadovaná cena: 9.95 EUR

GymBeam Nattokináza enzým 90 kaps. odhadovaná cena: 9.95 EUR

10 

Nattokináza enzým sú kapsuly s obsahom prírodného enzýmu nattokináza. Ten sa získava z tradičného Japonského pokrmu Nattō, ktorý sa vyrába zo sójových bôbov fermentovaných baktériou Bacillus subtilis.

Katalógové číslo: gymbeam-43657 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 9.95 EUR GymBeam

Nattokináza enzým – výnimočný enzým z fermentovaných sójových bôbov

Nattokináza enzým obsahuje prírodný enzým získavaný z tradičného japonského pokrmu Nattō, ktorý je podobný syru. Ide o uvarené sójové bôby fermentované baktériou Bacillus subtilis. Enzýmy sú v ľudskom tele “urýchľovačmi” chemických reakcií. V organizme sú prítomné pri trávení, respiračnom a nervovom systéme, ale aj ďalších procesoch v tele. Dokonca sa predpokladá, že práve konzumácia tejto tradičnej pochúťky by mohla prispievať k dlhovekosti obyvateľov Japonska. V dávke prijmete až 100 mg enzýmu nattokináza.

Nattokináza enzým - GymBeam

Nattokináza enzým a jej výhody

  • obsahuje 100 mg enzýmu nattokinázy v dávke
  • vyrába sa z fermentovaných sójových bôbov
  • má praktickú formu kapsúl

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu 1-krát denne.

Zloženie

Inulín, hypromelózová kapsula, enzým nattokináza (výťažok z fermentovaných sójových bôbov) (20 000 FU / g), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý).

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula
enzým Nattokináza 100 mg (2000 FU)

Upozornenie

Výživový doplnok. Ak užívate antikoagulanty poraďte sa pred užívaním so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo slnečného žiarenia a v suchu pri teplote do 25 °C. Skladujte mimo dosahu detí. Alergény: Alergény sú zvýraznené tučne v zložení produktu.