GymBeam Multivitamín Vitality Complex 60 tab. bez príchute ODHADOVANÁ CENA: 6.95 EUR
GymBeam Multivitamín Vitality Complex 60 tab. bez príchute ODHADOVANÁ CENA: 6.95 EUR

GymBeam Multivitamín Vitality Complex 60 tab. bez príchute ODHADOVANÁ CENA: 6.95 EUR

Multivitamín Vitality Complex je funkčný doplnok pre každodennú starostlivosť o zdravie a vitalitu. Obsahuje celkom 24 starostlivo vybraných aktívnych zložiek vrátane 10 vitamínov, 5 minerálnych látok a tráviacich enzýmov. Pomôže tak s príjmom základných mikroživín, ktoré sa podieľajú na esenciálnych procesoch v organizme, ako je regenerácia, trávenie, činnosť imunity či nervového systému. AKCIA: Wow! Objednajte si Multivitamín Vitality complex v 240-kapsulovej verzii a my vám k nemu pribalíme až 4 skvelé darčeky 1x Omega 3-6-9 a 3x Ginger Shot! Akcia sa nevzťahuje na veľkoobchodných zákazníkov.

Katalógové číslo: gymbeam-6323 Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.95 EUR GymBeam

Multivitamín Vitality Complex obsahuje 24 starostlivo vybraných látok na každodennú starostlivosť o zdravie a vitalitu

Multivitamín Vitality Complex je funkčný produkt pre každodennú starostlivosť o zdravie a vitalitu. Má premyslené zloženie s obsahom 24 funkčných látok, vrátane 10 vitamínov a 5 minerálnych látok. Tieto aktívne zložky sa zúčastňujú základných procesov v organizme spojených s regeneráciou, trávením, činnosťou imunitného systému, nervovej sústavy, srdca či psychiky. Naše telo si však mnoho z nich nedokáže samo vyrobiť v dostatočnom množstve, preto ich potrebujeme pravidelne prijímať prostredníctvom stravy alebo ich dopĺňať pomocou suplementov.

Jadro produktu tvoria vitamíny skupiny B. Nájdete v ňom vitamín B1 (tiamín), ktorý podporuje správnu funkciu srdca. Rovnako tak sa podieľa na normálnom energetickom metabolizme, ktorý vyrába energiu pre život vo forme ATP. Vitamíny B2 (riboflavín) a B3 (niacín) zase prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy, ktorá riadi funkciu všetkých orgánov v tele. S duševným zdravím potom súvisí vitamín B5 (kyselina pantoténová), ktorá podporuje normálnu mentálnu činnosť. V zložení nájdeme aj vitamíny B6 (pyridoxín), B7 (biotín) a B9 (kyselina listová), ktoré hrajú úlohu v udržaní správnej funkcie psychiky. Nesmie však chýbať ani vitamín B12 (kobalamín), ktorý prispieva k zníženiu únavy aj vyčerpania.

Skupinu vitamínov rozpustných vo vode potom uzatvára vitamín C (kyselina askorbová), ktorý podporuje správnu funkciu imunitného systému. Okrem toho sa podieľa aj na optimálnej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu kostí, kĺbov, chrupaviek, krvných ciev a kože. Súvisí tak aj so zdravým pohybom a vzhľadom. Nemôžeme však zabudnúť ani na vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Na optimálnej funkcii tela sa podieľajú aj minerálne látky. Horčík napríklad podporuje správnu funkciu svalov, kostí aj zubov. Zinok zase prispieva k normálnemu fungovaniu pamäte, myslenia, reakčných aj vyjadrovacích schopností. Okrem toho si na jeho príjem dávajú pozor ženy aj muži, pretože má vplyv na plodnosť aj reprodukčné funkcie, a navyše podporuje zdravú hladinu testosterónu v krvi. Rovnako ako selén pôsobí priaznivo aj na zdravie vlasov, nechtov a pokožky. Chróm je zase populárny medzi ľuďmi, ktorí bojujú s chuťou na sladké. Prispieva totiž k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Dôležitú úlohu má aj železo, ktoré prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek aj hemoglobínu a ďalej podporuje prenos kyslíka v tele.

Multivitamín Vitality complex - GymBeam

Pre čo najlepšie využitie živín je multivitamín Vitality Complex obohatený aj o komplex tráviacich enzýmov DigeZyme®. Ďalej sa môže pochváliť aj obsahom koenzýmu Q10 a kyseliny alfa lipoovej, ktoré sa v organizme nachádzajú v bunkových elektrárňach v podobe mitochondrií. Vďaka tomu sa tieto látky zúčastňujú samotného procesu tvorby energie. Ďalšou funkčnou zložkou je hesperidín, ktorý patrí medzi známe antioxidanty. V tomto doplnku však nechýba ani cholín bitartrát, ktorý sa radí k obľúbeným nootropikám. Tie sa všeobecne spájajú s pozitívnym vplyvom na kognitívne funkcie, ako je pamäť alebo učenie. Samotný cholín potom prispieva k udržaniu normálnej funkcie pečene.

Prínosom sú však aj blahodarne rastlinné výťažky. Extrakty z echinacey (Echinacea purpurea) a ruže šípovej (Rosa canina) vám napríklad môžu pomôcť starať sa o dýchací systém. Ginkgo biloba sa zase osvedčuje pri starostlivosti o obehový systém a výťažok z prasličky roľnej (Equisetum arvense) súvisí s činnosťou močového systému a obličiek.

Multivitamín Vitality Complex je vďaka svojmu komplexnému zloženiu ideálny na podporu zdravého životného štýlu každého človeka. Pomôže sa totiž maximálne starať o fyzické i duševné zdravie.

Multivitamín Vitality Complex a jeho výhody

 • funkčný multivitamín s 24 aktívnymi látkami
 • obsahuje 10 vitamínov, 5 minerálnych látok a vybrané rastlinné extrakty
 • je obohatený o komplex tráviacich enzýmov DigeZyme®
 • podporuje správnu funkciu imunity, nervovej sústavy a psychiky
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • podporuje zdravé vlasy, nechty, kosti aj pokožku
 • má pozitívny vplyv na plodnosť a reprodukčnú funkciu
 • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
 • podporuje normálny energetický metabolizmus
 • prispieva k udržaniu zdravej hladiny testosterónu v krvi
 • podieľa sa na správnej funkcii svalov
 • pôsobí priaznivo na kognitívne funkcie, ako je pamäť a myslenie
 • hodí sa pre každodennú starostlivosť o zdravie a vitalitu
 • je vhodný aj pre vegánov

Zloženie

Vitamín C (kyselina L-askorbová), oxid horečnatý, glukonát zinočnatý, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), extrakt z prasličky roľnej (Equisetum arvense), kvasnice selénu, cholín bitartrát, hesperidín, vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát), prášok z ruže šípovej (Rosa canina), echinacea extrakt (Echinacea purpurea), kyselina alfa lipoová, protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), ginkgo biloba extrakt (Ginkgo biloba), DigeZyme® (alfa-amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza) vitamín B3 (nikotínamid), fumarát železnatý, vitamín B5 (kyselina pantoténová), koenzým Q10, vitamín B7 (D-biotín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), pikolinát chrómu, vitamín B1 (tiamín mononitrát), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová).

Dávkovanie

Uživajte 2 tablety denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 tablety *RI
Vitamín C 500 mg 625 %
Vitamín E 24 mg 200 %
Vitamín B1 2,2 mg 200 %
Vitamín B2 2,8 mg 200 %
Vitamín B3 32 mg 200 %
Vitamín B5 12 mg 200 %
Vitamín B6 2,8 mg 200 %
Vitamín B7 100 µg 200 %
Vitamín B9 400 µg 200 %
Vitamín B12 5 µg 200 %
Horčík 120 mg 32 %
Zinok 20 mg 200 %
Železo 7 mg 50 %
Chróm 200 µg 500 %
Selén 110 µg 200 %
Cholín bitartrát 50 mg
Hesperidín 50 mg
Kyselina alfa lipoová 40 mg
Koenzým Q10 10 mg
DigeZyme® 50 mg
Prášok z ruže šípovej (Rosa canina) 40 mg
Echinacea extrakt (Echinacea purpurea) 40 mg
Ginkgo biloba extrakt (Ginkgo biloba) 40 mg
Extrakt z prasličky roľnej (Equisetum arvense) 10 mg
*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Vitamíny a minerálne látky obsiahnuté v tabletách sú náchylné na vlhkosť, kvôli čomu môžu zmeniť svoj vzhľad (škvrny, tmavé bodky). Na kvalitu vitamínov nemá zmena farby vplyv.