Gymbeam Materská kašička 60 kaps. odhadovaná cena: 11.95 EUR
Gymbeam Materská kašička 60 kaps. odhadovaná cena: 11.95 EUR

Gymbeam Materská kašička 60 kaps. odhadovaná cena: 11.95 EUR

12 

Materská kašička patrí medzi včelie produkty, ktoré môžu obsahovať množstvo prospešných látok. Ide o extrakt, ktorý je štandardizovaný na 5 % podiel mastných kyselín 10-HDA. Je populárny predovšetkým medzi ľuďmi, ktorí chcú podporiť celkovú vitalitu. V súčasnosti je materská kašička skúmaná aj pre svoj možný vplyv na dlhovekosť a hladinu testosterónu.

Katalógové číslo: gymbeam-69625 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 11.95 EUR GymBeam

Materská kašička patrí medzi včelie produkty a je známa svojim obsahom prospešných živín

Materská kašička je produktom včelích robotníc. Popularitu si získala predovšetkým vďaka svojmu obsahu prospešných látok pre zdravie a vitalitu. Ide o extrakt štandardizovaný na 5 % obsah mastných kyselín 10-HDA. Vďaka tomu je zaručený podiel dôležitých zložiek. Samotné včely používajú materskú kašičku ako potravu pre larvy robotníc a trúdov počas prvých dní života. Týmto spôsobom sa snažia stimulovať ich telo k rastu a správnemu vývoju. Zo včiel, ktoré sú materskou kašičkou kŕmené dlhšie, sa potom stávajú kráľovné.

V súčasnosti je materská kašička predmetom mnohých výskumov. Overuje sa predovšetkým jej možný vplyv na dlhovekosť a hladinu testosterónu. Má formu praktických kapsúl, vďaka ktorým je jej používanie maximálne jednoduché.

Materská kašička - Gymbeam

Materská kašička a jej výhody

  • patrí medzi včelie produkty
  • extrakt je štandardizovaný na 5 % podiel mastných kyselín 10-HDA
  • funguje ako strava pre včelie larvy počas prvých dní života
  • neobsahuje GMO, sladidlá ani iné zbytočné prídavné látky
  • skúma sa jej možný vplyv na hladinu testosterónu
  • je predmetom výskumov zameraných na dlhovekosť
  • má formu praktických kapsúl

Zloženie

Materská kašička v prášku (5 % kyselina 10-hydroxy-2-decenová – 10-HDA), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula *RI
Materská kašička v prášku 400 mg **
– 10-HDA 20 mg **

**Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.

Upozornenie

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.