GymBeam Masážna pomôcka Foam DuoRoll 1430 g odhadovaná cena: 4.95 EUR
GymBeam Masážna pomôcka Foam DuoRoll 1430 g odhadovaná cena: 4.95 EUR

GymBeam Masážna pomôcka Foam DuoRoll 1430 g odhadovaná cena: 4.95 EUR

Masážna pomôcka Foam DuoRoll sa skvele hodí pri starostlivosti o stuhnuté a unavené svaly. Pomôže totiž rozmasírovať svalové partie celého tela, pričom ňou dokážete zacieliť aj na malé a ťažko dostupné miesta. Či už športujete alebo máte sedavé zamestnanie, pomôže vám uvoľniť svaly chrbta, stehien, lýtok, krčnej chrbtice či napríklad chodidiel.

Katalógové číslo: gymbeam-80974 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 4.95 EUR GymBeam

Masážna pomôcka Foam DuoRoll vám pomôže uvoľniť stuhnuté svaly po tréningu, ale aj po dni strávenom sedením

Masážna pomôcka Foam DuoRoll je užitočná pri starostlivosti o stuhnuté a namáhané svaly celého tela. Vďaka pevnej pene a tvaru pripomínajúcemu arašid pomôže rozmasírovať aj malé a ťažko dostupné svalové skupiny. Ocenia ju nielen športovci, ale aj ľudia so sedavým zamestnaním. Masírovanie touto pomôckou totiž môže pomôcť uvoľniť svalové napätie a zamerať sa na unavené a preťažené svalové skupiny. Ocenia ju vaše lýtka, chrbát, tricepsy, stehná či napríklad trapézy. Rovnako sa môže hodiť aj na uvoľnenie svalov krčnej chrbtice či masáž chodidiel.

Masážna pomôcka Foam DuoRoll je vhodná pre športovcov a aktívnych ľudí. Dá sa využiť pred tréningom, kedy môže pomôcť prekrviť svaly a lepšie ich tak pripraviť na výkon. Rovnako je však vhodná aj v rámci regenerácie po športovej aktivite. Skvele sa pritom hodí aj do výbavy ľudí so sedavým spôsobom života, ktorí napríklad celý deň sedia za počítačom. Aj v ich prípade pomôže uvoľniť stuhnuté a unavené svalstvo.

Táto masážna pomôcka je ľahká, skladná, prenosná, a tak ju jednoducho zbalíte napríklad aj do fitka. Tiež si ju môžete zobrať so sebou do kancelárie a vaše telo ju určite ocení aj pri cestovaní, napríklad po dlhej ceste autom či lietadlom.

Masážna pomôcka Foam DuoRoll a jej výhody

  • efektívna masážna pomôcka
  • je z pevnej a kvalitnej peny
  • má tvar arašidu
  • pomáha uvoľniť stuhnuté a namáhané svaly
  • hodí sa aj na rozmasírovanie ťažko dostupných miest
  • pomôže uvoľniť svaly chrbta, lýtok, stehien, krčnej chrbtice
  • je vhodná aj na masáž trapézov či chodidiel
  • hodí sa pred tréningom aj po ňom v čase regenerácie
  • je užitočná aj pre ľudí so sedavým zamestnaním
  • ľahko sa prenáša a skladuje

Materiál

EPP

Rozmery

Rozmery
Dĺžka 16 cm
Šírka 8 cm