GymBeam Lyofilizované maliny 100 g ODHADOVANÁ CENA: 10.95 EUR
GymBeam Lyofilizované maliny 100 g ODHADOVANÁ CENA: 10.95 EUR

GymBeam Lyofilizované maliny 100 g ODHADOVANÁ CENA: 10.95 EUR

Lyofilizované maliny sú úžasnou pochúťkou pre všetkých, ktorí zbožňujú sladkosť a zrelosť ovocia. Ich chuť a aróma sú absolútne nerozoznateľné od čerstvého ovocia. Rozdiel je len v štruktúre. Počas procesu lyofilizácie sa tieto lahodné bobule jemne zbavia obsahu vody, čím vzniknú bezchybne chrumkavé kúsky bez akýchkoľvek prísad. Sú preto ideálnou voľbou na obohatenie misiek s kašou, dezertov alebo občerstvenia.

Katalógové číslo: gymbeam-38914 Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 10.95 EUR GymBeam

Lyofilizované maliny – chrumkavé kúsky dokonale zrelých plodov, ktoré si vás získajú svojou podmanivou chuťou a vôňou

Lyofilizované maliny sú lahodné, mrazom sušené plody, ktoré si vás získajú hneď po prvom ochutnaní. Sú zbierané na vrchole zrelosti, čo zaručuje, že ich chuť a vôňa zostanú prakticky na nerozoznanie od čerstvých. Hlavný rozdiel však spočíva v štruktúre. Keď sa zahryznete do čerstvej maliny, jej šťava vytečie. Lyofilizované maliny sú však iné. Šetrnými metódami spracovania sa z nich odstráni takmer všetka voda, čo má za následok chrumkanie pri zahryznutí. Ak však lyofilizované maliny nasypete do jogurtu, mlieka alebo inej tekutiny, absorbujú vlhkosť a pri konzumácii sa prakticky nerozoznajú od čerstvých.

Sušenie mrazom nielenže zachováva autentickú chuť a vôňu, ale aj značné množstvo prospešných látok, ktoré by sa inak zničili pri bežných metódach sušenia horúcim vzduchom. Vďaka tomu je lyofilizácia oveľa šetrnejšou a lepšou voľbou na spracovanie aj konzervovanie. Okrem toho sa lyofilizované ovocie môže pochváliť oveľa dlhšou trvanlivosťou v porovnaní s čerstvým ovocím. Je preto ideálnou voľbou najmä počas aktivít, ako sú napríklad túry, pri ktorých sa čerstvé ovocie môže v batohu ľahko rozdrviť. Okrem toho sa môžete spoľahnúť, že táto desiata vám zabezpečí prísun dobrej energie pre vaše dobrodružstvá, a to aj v malom množstve. A tým, ktorí ocenia jednoduché zloženie, vyčarí lyofilizované ovocie úsmev na tvári, pretože neobsahuje žiadny pridaný cukor ani iné prídavné látky.

Mrazom sušené ovocie však nie je len snack, ale svoje miesto si nájde aj v kuchyni. Je ťažké odolať pokušeniu pochutnať si na ňom priamo z obalu, ale jeho všestrannosť sa rozširuje aj na to, že je príjemným doplnkom rôznych kulinárskych výtvorov. Môžete si ním posypať rannú kašu alebo jogurt, alebo ho zakomponovať do domácej granoly, smoothies a pudingov. Môžete ho použiť aj na vytvorenie zdravých dezertov. Drvené kúsky ovocia môžete primiešať do cesta na sušienky, koláče alebo rolády. Samozrejme, dobre sa hodí aj do rôznych krémov a môže sa použiť aj ako ozdoba. Jednoducho povedané, je to všestranná pochúťka, ktorá by určite mala mať miesto v špajze každého milovníka ovocia alebo fanúšika zdravého občerstvenia.

Lyofilizované maliny a ich výhody

  • sú mrazom sušené maliny, ktoré si zachovávajú maximálne množstvo prospešných živín
  • majú vynikajúcu autentickú chuť a vôňu
  • sú bez prídavných látok
  • sú bez pridaného cukru
  • sú spracované najšetrnejšími metódami
  • majú dokonale chrumkavú štruktúru
  • majú dlhšiu trvanlivosť v porovnaní s čerstvým ovocím
  • sú ideálne ako občerstvenie, kedykoľvek naň dostanete chuť
  • hodia sa do kaší, jogurtov a smoothies

Zloženie

Celé maliny – lyofilizované 100%.

Dávkovanie

Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako súčasť vyváženej stravy.

Tabuľka nutričných hodnôt

Výživové hodnoty 100 g
Energetická hodnota 900 kJ / 214 kcal
Tuky 1,9 g
– z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 30,1 g
– z toho cukry 30,1 g
Bielkoviny 8,1 g
Soľ 0,2 g

Upozornenie

Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti do 70 %.

Informácie o alergénoch: Výrobok môže obsahovať stopy lepku, sóje, orechov a sezamu.