GymBeam L-Lysine 500 g bez príchute odhadovaná cena: 6.95 EUR
GymBeam L-Lysine 500 g bez príchute odhadovaná cena: 6.95 EUR

GymBeam L-Lysine 500 g bez príchute odhadovaná cena: 6.95 EUR

L-Lysine obsahuje funkčné množstvo rovnomennej esenciálnej aminokyseliny, ktorá sa pýši mnohými benefitmi. Naše telo si ju však nevie vyrobiť, a tak je potrebné jej pravidelné dopĺňanie stravou alebo suplementmi. V organizme funguje ako základný stavebný kameň svalových bielkovín a imunitných buniek.

Katalógové číslo: gymbeam-7078 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.95 EUR GymBeam

L-lyzín patrí medzi esenciálne aminokyseliny, ktoré sú základnou stavebnou jednotkou svalových bielkovín a imunitných buniek

L-Lysine je funkčný doplnok s obsahom aminokyseliny l-lyzín, ktorá patrí medzi esenciálne. To znamená, že si ju naše telo nevie samo v potrebnom množstve vyrobiť, a tak je potrebné jej pravidelné dopĺňanie prostredníctvom stravy, prípadne suplementov. V tele totiž plní množstvo dôležitých úloh. L-lyzín v organizme funguje napríklad ako jeden zo základných stavebných kameňov svalových bielkovín, čo ocenia najmä tí, ktorí cvičia silovo. Výhodné to však môže byť aj pre vytrvalcov. Zároveň je táto kyselina stavebnou jednotkou pre bunky imunitného systému. Vďaka tomu je ideálnym doplnkom pre každého, kto sa chce starať o svoju svalovú hmotu, výkon a celkové zdravie a vitalitu. Ďalšou prednosťou je praktická forma prášku. Ten stačí rozmiešať vo vode alebo obľúbenom nápoji a vypiť. Príjem l-lyzínu už proste nemôže byť jednoduchší.

L-Lyzín - GymBeam

L-Lysine a jeho výhody

  • obsahuje funkčné množstvo aminokyseliny l-lyzín
  • patrí medzi esenciálne aminokyseliny, ktoré je potrebné dopĺňať
  • patrí medzi základné stavebné kamene svalových bielkovín a imunitných buniek
  • má formu dobre rozpustného prášku
  • ľahko sa užíva

Zloženie

100% L-lyzín HCL

Dávkovanie

Odporúčame užívať 1 g lyzínu rozmiešaného v 200 ml vody alebo džúsu, a to raz denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty v 100 g
L-Lyzín HCl 100 g

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Upozornenie pre alergikov: Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orechov.