GymBeam L-Leucine 250 g bez príchute odhadovaná cena: 8.95 EUR
GymBeam L-Leucine 250 g bez príchute odhadovaná cena: 8.95 EUR

GymBeam L-Leucine 250 g bez príchute odhadovaná cena: 8.95 EUR

L-leucín je esenciálna aminokyselina, ktorá patrí medzi BCAA. Zo všetkých aminokyselín má najvyšší anabolický potenciál, z čoho sa dá ťažiť u silových športov. S obľubou ho tak užívajú bodybuilderi, crossfiťáci a ďalší aktívni ľudia. Je vo forme dobre rozpustného prášku, ktorý sa dá pridať do obľúbeného nápoja, napríklad do potréningového proteínu.

Katalógové číslo: gymbeam-8111 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 8.95 EUR GymBeam

L-leucín je esenciálna aminokyselina s najvyšším anabolickým potenciálom, ktorú s obľubou používajú siloví športovci

L-leucín patrí medzi esenciálne aminokyseliny, ktoré si naše telo nedokáže samo vytvoriť, a tak je dôležité ich pravidelné doplňovanie prostredníctvom stravy, prípadne koncentrovanejších suplementov. Zároveň spoločne s izoleucínom a valínom patria aj medzi tzv. BCAA (Branched Chain Amino Acids). Tie v tele slúžia ako stavebná zložka bielkovín, z ktorých sa tvorí svalové tkanivo. L-leucín je navyše známym prekurzorom signálneho proteínu mTOR, ktorý spúšťa samotný proces výroby svalových bielkovín (proteosyntézu). Preto má leucín zo všetkých aminokyselín najväčší anabolický potenciál. Z týchto vlastností tak môžu ťažiť siloví športovci, bodybuilderi, crossfiťáci, vytrvalci a ďalší aktívni ľudia.

Okrem skvelých vlastností L-leucínu oceníte aj jeho formu. Ide o dobre rozpustný prášok, ktorý ľahko primiešate do vody alebo iného obľúbeného pitia a je to. Skvele sa hodí napríklad do regeneračného potréningového nápoja.

L-Leucín - GymBeam

L-leucín a jeho výhody

  • je funkčná esenciálna aminokyselina
  • patrí medzi BCAA
  • má zo všetkých aminokyselín najvyšší anabolický potenciál
  • je ideálna pre bodybuilderov a silových športovcov
  • používajú ju aj vytrvalci a ďalší aktívni ľudia
  • má formu dobre rozpustného prášku
  • dá sa pridať do vody i iného nápoja

Zloženie

L-leucín (100%).

Dávkovanie

Základná dávka je 1g a odporúčame ju užívať raz denne, rozmiešanú v 200 ml vody alebo džúsu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 100 g
L-leucín 100 g

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenie pre alergikov: Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orechov.