GymBeam Kvercetín 90 kaps. odhadovaná cena: 8.5 EUR
GymBeam Kvercetín 90 kaps. odhadovaná cena: 8.5 EUR

GymBeam Kvercetín 90 kaps. odhadovaná cena: 8.5 EUR

Kvercetín je extrakt z jerlínu japonského vo forme praktických kapsúl. Zaraďuje sa medzi najsilnejšie a najviac preskúmané antioxidanty, ktoré chránia bunky pred oxidačným stresom. Bežne sa v menšom množstve nachádza v ovocí, zelenine a rastlinách. Môžete ho ale tiež prijímať z typicky koncentrovanejších doplnkov stravy.

Katalógové číslo: gymbeam-55519 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 8.5 EUR GymBeam

Kvercetín – jeden z najsilnejších prírodných antioxidantov vo forme kapsúl

Kvercetín je extrakt z jerlínu japonského (Sophora japonica) vo forme praktických kapsúl. Považuje sa za silný a účinný antioxidant, ktorý chráni bunky pred oxidačným stresom. Pomáha znižovať aktivitu škodlivých látok, a tým zamedziť ich negatívnemu pôsobeniu. Je teda dôležitý pre celkovú vitalitu organizmu. Navyše patrí k najviac vedecky preskúmaným látkam s antioxidačnými účinkami.

Okrem rastlín sa bežne vyskytuje v niektorých druhoch ovocia a zeleniny, konkrétne v cibuli, jablkách alebo v hroznovom víne. Môžete ho ale tiež získať z typicky koncertovanejších doplnkov stravy. V jednej dennej dávke tohto produktu prijmete 475 mg účinnej látky. Má čisto rastlinný pôvod a je vhodný aj pre vegánov.

Kvercetín - GymBeam

Kvercetín a jeho výhody

  • obsahuje extrakt z jerlínu japonského (Sophora japonica)
  • patrí medzi najsilnejšie antioxidanty
  • v jednej dennej dávke prijmete 475 mg kvercetínu
  • je vo forme praktických kapsúl
  • vhodný pre vegánov

Zloženie

Sophora japonicaextrakt (95 % kvercetín), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce látky (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Uživajte 1 kapsulu 2 krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsule
Kvercetín 475 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.