GymBeam Kreatín HCl 120 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 8.95 EUR
GymBeam Kreatín HCl 120 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 8.95 EUR

GymBeam Kreatín HCl 120 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 8.95 EUR

Kreatín HCl je kreatín hydrochlorid, teda známa forma kreatínu, ktorá sa pýši skvelou rozpustnosťou. Je určený na zvýšenie fyzickej výkonnosti počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Má praktickú formu kapsúl a z jeho výhod môžu ťažiť siloví aj vytrvalostní športovci, fanúšikovia crossfitu a HIIT. Ale tiež každý, kto chce posunúť svoj tréning na novú úroveň.

Katalógové číslo: gymbeam-28081 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 8.95 EUR GymBeam

Kreatín HCl – kreatín hydrochlorid vo forme kapsúl so skvelou rozpustnosťou na podporu výkonu počas intenzívneho tréningu

Kreatín HCI patrí medzi známe formy kreatínu, ktoré pozná každý športovec či kulturista. Ide o kreatín hydrochlorid, ktorý vyniká skvelou rozpustnosťou a absorpciou. Má praktickú formu kapsúl a dokáže zvýšiť fyzickú výkonnosť počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Vo výsledku vám tak môže pomôcť napríklad dlhšie šprintovať, trénovať intenzívnejšie alebo zlepšiť celkový výkon. Podmienkou je však príjem 3 g denne, ktorý s týmto kreatínom hravo naplníte.

Príjem kreatínu je tak vhodný pre silových aj vytrvalostných športovcov. Ocenia ho však aj fanúšikovia crossfitu a HIIT, MMA zápasníci alebo hráči kolektívnych hier, ako futbal či hokej. Jeho suplementácia je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých profesionálov. Užívanie kreatínu je navyše prirodzene vhodné aj pre ženy. Navyše sa vďaka kapsulovej forme veľmi jednoducho užíva. Ocení ho tak každý, komu nemusí vyhovovať prášková forma. Kapsule si ľahko vezmete na cesty, kde ich nebudete musieť rozpustiť vo vode. Stačí ich iba zapiť a svoju dávku kreatínu máte splnenú.

Kreatín HCl - GymBeam

Kreatín HCI a jeho výhody

  • je kreatín hydrochlorid vo forme kapsúl
  • vyniká skvelou rozpustnosťou
  • zvyšuje fyzickú výkonnosť počas intenzívneho cvičenia
  • môže pomôcť napríklad dlhšie šprintovať a zlepšiť celkový športový výkon
  • je vhodný pre silových aj vytrvalostných športovcov
  • ocení ho každý, kto chce posúvať svoje tréningové ciele
  • vďaka forme kapsúl ho nie je nutné rozpúštať

Zloženie

Kreatín HCl (hydrochlorid), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), želatínová kapsula.

Dávkovanie

Uživajte 1 až 2 kapsule 2-krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 4 kapsule
Kreatín HCl (hydrochlorid) 3200 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.