GymBeam Inosine 120 kaps. odhadovaná cena: 9.95 EUR
GymBeam Inosine 120 kaps. odhadovaná cena: 9.95 EUR

GymBeam Inosine 120 kaps. odhadovaná cena: 9.95 EUR

10 

Inozín je pre telo prirodzená látka, ktorú si obľúbili športovci, ktorí chcú maximalizovať svoj výkon. Nájdeme ju v každej bunke nášho tela, kde sa podieľa napríklad na prenose kyslíka do svalov a iných tkanív. Rovnako tak súvisí s tvorbou ATP, ktoré slúžia ako zdroj energie. Preto patrí medzi obľúbené predtréningovky medzi vytrvalostnými aj silovými športovcami.

Katalógové číslo: gymbeam-29749 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 9.95 EUR GymBeam

Inozín – funkčná predtréningovka pre maximálny športový výkon

Inozín je doplnok stravy, ktorý patrí medzi obľúbené preworkout stimulanty. Pre naše telo ide o úplne prirodzenú látku, pretože je základnou stavebnou zložkou RNA a DNA. Nachádza sa tak v každej bunke nášho tela.

V organizme má inozín množstvo funkcií. Podieľa sa napríklad na prenose kyslíka do svalov a ďalších tkanív. Okrem toho môže mať vplyv aj na tvorbu ATP, pretože sa z neho tvorí adenozín, ktorý je základnou súčasťou tohto energetického zdroja. ATP potom dodáva energiu svalom najmä pri intenzívnych výkonoch, ako je šprint alebo vzpieranie. Z vlastností inozínu tak môžu profitovať siloví aj vytrvalostní športovci, ako sú napríklad bežci, vzpierači, powerlifteri alebo crossfiťáci.

Tento doplnok sa používa pred tréningom buď samostatne, alebo napríklad v kombinácii s kofeínom, arginínom či ďalšími látkami, ktoré pomáhajú pripraviť telo na športový výkon. Vďaka praktickej forme kapsúl sa ľahko používa.

Inozín - GymBeam

Inozín a jeho výhody

  • jednozložková predtréningovka, ktorá pripraví telo na športový výkon
  • nachádza sa v každej bunke tela
  • podieľa sa na prenose kyslíka a tvorbe ATP
  • užíva sa pred tréningom
  • vhodný pre silových aj vytrvalostných športovcov

Zloženie

Inozín, protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), želatínová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu 1-2-krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsule
Inozín 1000 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.