GymBeam Hula Hoop obruč odhadovaná cena: 13.95 EUR
GymBeam Hula Hoop obruč odhadovaná cena: 13.95 EUR

GymBeam Hula Hoop obruč odhadovaná cena: 13.95 EUR

14 

Hula Hoop obruč je unikátna fitness pomôcka, ktorá spestrí váš domáci tréning. Obruč rozpohybujete pomocou krúživých pohybov v oblasti pásu, bokov a zadku. Vďaka tomu môžete hravo zlepšiť svoju kondíciu a zároveň spevniť problémové partie. Obruč má priemer 1 m, môžete ju ľahko zložiť a vziať so sebou aj na cesty.

Katalógové číslo: gymbeam-51067 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 13.95 EUR GymBeam

Hula Hoop obruč – efektívna cvičebná pomôcka pre kreatívny domáci tréning

Hula Hoop obruč je fitness cvičebná pomôcka, ktorá dodá vášmu tréningu nový rozmer zábavy a funkčnosti. Krúživé pohyby s obručou rozpohybujú celé telo, vďaka čomu môžete efektívne spaľovať kalórie a formovať postavu. Obruč má priemer 1 meter a môžete ju jednoducho zložiť a vziať kamkoľvek so sebou. Je zostavená zo 6 častí, ktoré ľahko prepojíte pomocou spojov, tie vám však pri cvičení nebudú nijak prekážať. Je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý v sebe kombinuje ľahkosť polypropylénu a jemnosť mäkkej gumy. Pri cvičení je tak obruč šetrná k pokožke.

Cvičenie s Hula Hoop obručou už dávno nie je len aktivitou pre deti. Jedná sa o nový fitness trend, ktorý naberá na popularite. Tréning s obručou mení cvičenie na zábavu a zároveň pomáha pri posilňovaní, chudnutí a zlepšovaní fyzickej kondície. Ak vám tradičné posilňovanie alebo iný tréning nevyhovuje, cvičenie s hula hoop obručou môže byť ideálnou aktivitou práve pre vás.

Hula Hoop obruč - GymBeam

Hula Hoop obruč a jej výhody

  • funkčná fitness pomôcka
  • je vyrobená z kvalitného materiálu
  • môže pomôcť zlepšiť fyzickú kondíciu
  • formuje postavu v oblasti pásu, bokov a zadku
  • je skladná a hodí sa aj na cesty
  • je vhodná pre začiatočníkov i pokročilých

Vlastnosti Hula Hoop obruče

Vlastnosti
Priemer 1 m
Hmotnosť 1,39 kg
Hrúbka 3,5 cm