GymBeam Green Tea 60 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 3.95 EUR
GymBeam Green Tea 60 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 3.95 EUR

GymBeam Green Tea 60 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 3.95 EUR

Zelený čaj je účinný extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis) vo forme praktických kapsúl. Táto rastlina je všeobecne známa svojím blahodarným pôsobením na ľudský organizmus. Navyše obsahuje množstvo prospešných látok, medzi ktoré patria napríklad polyfenoly či katechíny. V zelenom čaji takisto nájdeme populárny stimulant kofeín.

Katalógové číslo: gymbeam-7068 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 3.95 EUR GymBeam

Zelený čaj obsahuje kofeín a množstvo prospešných látok s blahodarnými účinkami na organizmus a celkovú vitalitu

Zelený čaj vo forme kapsúl obsahuje funkčný extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis), ktorý sa s obľubou používa ako spaľovač tuku. V zložení nájdete napríklad kofeín, ktorý patrí medzi najpopulárnejšie stimulanty. Pomáha totiž s nabudením organizmu pred psychicky či fyzicky náročným výkonom. Vďaka tomu môžete mať pocitovo viac energie. Na tréningu budete tak schopní zo seba dostať to najlepšie a efektívne maximalizujete množstvo spálených kalórií. Kofeín je sám o sebe schopný tzv. zrýchliť metabolizmus, vďaka čomu môže pomôcť spáliť o niekoľko kalórií viac bez toho, aby ste sa museli výrazne snažiť. Aj preto je obľúbenou súčasťou komplexných predtréningoviek alebo spaľovačov tuku.

Je tiež známy svojím obsahom blahodarných látok s harmonizačnými účinkami. Spomenúť môžeme napríklad polyfenoly, medzi ktoré sa zaraďujú aj katechíny. Tieto rastlinné zlúčeniny patria medzi prírodné antioxidanty. Najznámejším katechínom je potom populárny EGCG (epigalokatechín galát), ktorý sa rovnako zaraďuje medzi obľúbené spaľovače tuku.

Extrakt zo zeleného čaju je teda ideálnym pomocníkom pre každého, kto nemá chuť alebo čas popíjať čaj, ale aj napriek tomu by rád ťažil z benefitov tejto výnimočnej rastliny.

Zelený čaj - GymBeam

Zelený čaj a jeho výhody

  • ide o extrakt z rastliny pod názvom zelený čaj (Camellia sinensis)
  • obsahuje množstvo prospešných látok s blahodarnými účinkami
  • patrí medzi obľúbené spaľovače tuku
  • má formu praktických kapsúl
  • je vhodný pri chudnutí

Zloženie

Extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (95 % polyfenoly, 70 % katechíny, 40 % epigalokatechín galát – EGCG, 2 % kofeín), plnidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kaps.)
Extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis) 500 mg
– Polyfenoly 475 mg
– Katechíny 350 mg
– EGCG 200 mg
– Kofeín 10 mg

Upozornenie

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Obsahuje kofeín (10 mg v dennej dávke). Nie je určené pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nemalo by sa užívať, ak v rovnaký deň konzumujete iné produkty obsahujúce zelený čaj. Nemalo by sa konzumovať na lačný žalúdok. Nekonzumujte za deň 800 mg EGCG a viac. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste mimo slnečného žiarenia pri izbovej teplote.