GymBeam Glukuronolaktón 90 kaps. odhadovaná cena: 7.95 EUR
GymBeam Glukuronolaktón 90 kaps. odhadovaná cena: 7.95 EUR

GymBeam Glukuronolaktón 90 kaps. odhadovaná cena: 7.95 EUR

Glukuronolaktón je známe nootropikum v praktických kapsuliach. Táto látka sa najčastejšie používa na podporu funkcií mozgu, ako sú pamäť, myslenie a koncentrácia. Okrem toho je obľúbenou súčasťou energetických nápojov a doplnkov stravy na zlepšenie športového výkonu. Jeho účinky ocenia nielen športovci, ale aj študenti a ľudia s náročným zamestnaním. 

Katalógové číslo: gymbeam-64387 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.95 EUR GymBeam

Glukuronolaktón – obľúbené nootropikum, ktoré sa užíva s cieľom zlepšiť pamäť a koncentráciu

Glukuronolaktón je obľúbené nootropikum, ktoré sa užíva s cieľom podporiť funkcie mozgu, ako sú pamäť, myslenie a koncentrácia. Táto látka je pre telo prirodzená, pretože vzniká v pečeni pri metabolizme glukózy. Okrem toho je súčasťou všetkých spojivových tkanív v organizme. V menšom množstve sa nachádza aj v potravinách. Vo väčšej koncentrácii ho však nájdete v energetických nápojoch a suplementoch na zlepšenie športového a mentálneho výkonu.

Tento produkt ocenia športovci aj ďalší aktívni jedinci. Ďalej študenti a pracujúci ľudia, ktorí hľadajú spôsob, ako zlepšiť koncentráciu a ostatné funkcie mozgu. Má formu praktických kapsúl, ktoré sú vhodné aj pre vegánov. V jednej dávke prijmete 500 mg glukuronolaktónu.

Glukuronolaktón - GymBeam

Glukuronolaktón a jeho výhody

  • je známe nootropikum
  • užíva sa s cieľom zlepšiť koncentráciu a pamäť
  • v jednej dávke obsahuje 500 mg glukuronolaktónu
  • vhodný pre športovcov, študentov či pracujúcich ľudí
  • má formu kapsúl
  • je vhodný pre vegánov

Zloženie

Glukuronolaktón, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Glukuronolaktón 500 mg RI*

*Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.