GymBeam FueGain 2500 g čokoláda odhadovaná cena: 31.95 EUR
GymBeam FueGain 2500 g čokoláda odhadovaná cena: 31.95 EUR

GymBeam FueGain 2500 g čokoláda odhadovaná cena: 31.95 EUR

32 

FueGain je prémiová all-in-one zmes kvalitných bielkovín, rýchlych a pomalých sacharidov, starostlivo vybraných vitamínov, minerálnych látok, vlákniny a zložiek pre lepší výkon a regeneráciu. Produkt je určený na podporu rastu svalovej hmoty, maximálnej športovej výkonnosti a rýchlejšej regenerácie.

Katalógové číslo: gymbeam-51658 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 31.95 EUR GymBeam

FueGain – jedinečná all-in-one komplexná zmes pre rast svalov, rýchlejšiu regeneráciu a intenzívnejší výkon

FueGain je prémiová zmes all-in-one so širokým komplexným využitím. Je určený najmä pre športovcov, ktorí majú ťažkosti so získavaním svalovej hmoty, tzv. hardgainers. Ocenia ho však všetci športovci, ktorí si chcú zlepšiť výkon, skvalitniť regeneráciu a vrátiť telu živiny a energiu, ktorú spálili na tréningu. Nejedná sa však o obyčajný gainer, pretože FueGain je oveľa viac ako len prostriedok na zvýšenie príjmu energie vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu.

Obsahuje zmes rýchlo a pomaly vstrebateľných bielkovín, ktoré zabezpečujú takmer okamžitú regeneráciu tréningom poškodených svalových vlákien s predĺženým pôsobením. Jadro výrobku sa teda skladá z rýchlo a bezproblémovo vstrebateľného koncentrátu srvátky, srvátkového izolátu a pomaly vstrebateľného mliečneho micelárneho kazeínu. Vďaka tomu prijmete v jednej dávke 36 gramov vysoko kvalitných bielkovín, ktoré podporujú rast a udržanie svalovej hmoty.

Komplexná regenerácia tréningom vyčerpaných energetických zásob vo forme glykogénu je zabezpečená zmesou rýchlych a pomalých sacharidov. Vďaka okamžitému príjmu jednej dávky sa v organizme začínajú veľmi rýchlo odohrávať regeneračné procesy súvisiace s dopĺňaním energetických zdrojov, čo je obzvlášť dôležité pre športovcov s náročným tréningovým alebo súťažným programom. Zdrojom týchto rýchlych sacharidov poskytujúcich takmer okamžitú energiu je maltodextrín a dextróza. Postupné uvoľňovanie energie má zase na starosti pomalý sacharid Palatinóza™(izomaltulóza), čo je disacharid s nižším glykemickým indexom zloženým z fruktózy a glukózy. Jedna dávka tak zabezpečí príjem 45 g sacharidov a 25 g cukrov na rýchlu obnovu zásob energie v organizme.

FueGain tiež obsahuje inulín, čo je rozpustná prebiotická vláknina, ktorá je dôležitá pre správnu funkciu trávenia. Rozpustná vláknina je jedným z prebiotík, ktoré vo všeobecnosti slúžia ako potrava pre zdraviu prospešné baktérie v tráviacom systéme. Okrem toho je výrobok obohatený o kreatín, BCAA, glutamín a arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), ktorý podporuje produkciu oxidu dusnatého v organizme (NO) s cieľom zlepšiť jeho funkčnosť. Má pozitívny vplyv na prekrvenie svalov, do ktorých sa dostane viac živín a kyslíka, ktoré môže organizmus použiť na podporu športového výkonu alebo efektívnejšej regenerácie.

Aby bol FueGain skutočne komplexným produktom all-in-one, obsahuje 10 vitamínov a 5 minerálnych látok, ktoré v tele zohrávajú kľúčovú úlohu. Môže sa tak pochváliť funkčným spektrom vitamínov B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, vitamínu C a biotínu, ktorý sa tiež označuje ako vitamín B7. Vitamíny C, B6 a B12 sú napríklad dôležité pre správne fungovanie nervového a imunitného systému a spoločne prispievajú aj k znižovaniu únavy a vyčerpania. Okrem toho tieto vitamíny spolu s vitamínmi B1, B2 a B3 prispievajú k optimálnemu fungovaniu metabolizmu (látkovej premene), čo je dôležité pre tvorbu energie. Vitamín E zase pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Môže sa tiež pochváliť vysokým obsahom horčíka, zinku, železa, vápnika a chrómu. Tieto látky zohrávajú dôležitú úlohu v biochemických procesoch v tele a napríklad zinok je dôležitý pre udržanie zdravej hladiny testosterónu v krvi a jeho príjem je takisto nevyhnutný pre imunitný systém. Okrem toho horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a spolu s vápnikom sú to dva dôležité prvky pre správne fungovanie svalov.

Táto all-in-one zmes určite nie je obyčajným gainerom pre ektomorfov a hardgainers, ktorí tvrdo bojujú o nárast každého kilogramu svalovej hmoty. Vďaka jedinečnej kombinácii všetkých živín je výrobok navrhnutý špeciálne na podporu rastu svalovej hmoty, rýchlejšiu regeneráciu a zlepšenie výkonu. Ocenia ho siloví športovci, ale aj napríklad futbalisti, hokejisti a množstvo ďalších športovcov, ktorí absolvujú náročný tréningový alebo zápasový program. Je tiež užitočná ako náhrada za jedno denné jedlo, ak máte náročný životný štýl a nestíhate sa kvalitne najesť a dopĺňať živiny.

FueGain - GymBeam

FueGain a jeho výhody

 • je prémiová all-in-one zmes na podporu rastu a udržania svalovej hmoty
 • obsahuje funkčný komplex bielkovín s rýchlym a pomalým vstrebávaním
 • jedna dávka obsahuje 36 g kvalitných bielkovín
 • obsahuje rýchle a pomalé sacharidy pre okamžitú regeneráciu
 • je obohatený o kreatín, glutamín, BCAA a AAKG
 • obsahuje 10 vitamínov a 5 minerálnych látok s kľúčovou úlohou v organizme
 • má 446 kcal v jednej dávke
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • umožňuje kvalitnejší prísun živín do svalových buniek
 • prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu
 • pomáha s rýchlou a efektívnou regeneráciou svalov a energie
 • je vhodný pre ektomorfov, hardgainers a všetkých usilujúcich o rast svalov
 • hodí sa pre celú radu športovcov k zintenzívneniu výkonu

Zloženie

Príchuť vanilka: Maltodextrín, proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, mliečny micelárny kazeín), PalatinózaTM (izomaltulóza – zdroj glukózy a fruktózy), dextróza, aróma, rozpustná vláknina – inulín, mikronizovaný kreatín monohydrát, instantizovaná forma voľných aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), laktát vápenatý, L-glutamín, oxid horečnatý, L-arginín alfa ketoglutarát (alfa-AKG), farbivo (kurkumín), sladidlo (sukralóza), vitamín C (kyselina L-askórbová), fumarát železnatý, oxid zinočnatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferol), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), biotín (D-biotín), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), chlorid chromitý.

Príchuť jahoda: Maltodextrín, proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, mliečny micelárny kazeín), PalatinózaTM (izomaltulóza – zdroj glukózy a fruktózy), dextróza, aróma, rozpustná vláknina – inulín, mikronizovaný kreatín monohydrát, instantizovaná forma voľných aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), laktát vápenatý, L-glutamín, oxid horečnatý, L-arginín alfa ketoglutarát (alfa-AKG), farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza), vitamín C (kyselina L-askorbová), fumarát železnatý, oxid zinočnatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferol), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), biotín (D-biotín), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), chlorid chromitý.

Príchuť čokoláda: Maltodextrín, proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, mliečny micelárny kazeín), PalatinózaTM (izomaltulóza – zdroj glukózy a fruktózy), dextróza, aróma, kakaový prášok, rozpustná vláknina – inulín, mikronizovaný kreatín monohydrát, instantizovaná forma voľných aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), laktát vápenatý, čokoládové kúsky (sacharóza, kakaová hmota, kakaové maslo, maslový olej, sójový lecitín) L-glutamín, oxid horečnatý, L-arginín alfa ketoglutarát (alfa-AKG), farbivo (karamel), sladidlo (sukralóza), vitamín C (kyselina L-askorbová), fumarát železnatý, oxid zinočnatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferol), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), biotín (D-biotín), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), chlorid chromitý.

Dávkovanie

Rozmiešajte 4 odmerky (120 g) s 350 – 400 ml vody v šejkri alebo v mixéri. Užívajte 1 – 2krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda) 1 dávka (120 g)
Energetická hodnota 1891 kJ/ 446 kcal
Tuky 2,8 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 1,7 g
Sacharidy 70 g
z toho cukry 25 g
Vláknina 4,2 g
Bielkoviny 36 g
Soľ 0,58 g
Rozpustná vláknina – Inulín 2400 mg
Mikronizovaný kreatín monohydrát 2400 mg
BCAA 2400 mg
– L-leucín 1200 mg
– L-izoleucín 600 mg
– L-valín 600 mg
L-glutamín 1200 mg
L-Arginín Alfa-ketoglutarát 600 mg
Vitamín B1 1,32 mg
Vitamín B2 1,68 mg
Vitamín B3 19,2 mg
Vitamín B5 7,2 mg
Vitamín B6 1,68 mg
Vitamín B9 240 μg
Vitamín B12 3 μg
Vitamín C 96 μg
Vitamín E 14,4 mg
Biotín 60 μg
Horčík 450 mg
Vápnik 240 mg
Železo 16,8 mg
Zinok 12 mg
Chróm 48 μg

Nutričné hodnoty (príchuť jahoda) 1 dávka (120 g)
Energetická hodnota 1934 kJ/ 456 kcal
Tuky 2,2 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 1,6 g
Sacharidy 73 g
z toho cukry 23 g
Vláknina 2,4 g
Bielkoviny 36 g
Soľ 0,58 g
Rozpustná vláknina – Inulín 2400 mg
Mikronizovaný kreatín monohydrát 2400 mg
BCAA 2400 mg
– L-leucín 1200 mg
– L-izoleucín 600 mg
– L-valín 600 mg
L-glutamín 1200 mg
L-Arginín Alfa-ketoglutarát 600 mg
Vitamín B1 1,32 mg
Vitamín B2 1,68 mg
Vitamín B3 19,2 mg
Vitamín B5 7,2 mg
Vitamín B6 1,68 mg
Vitamín B9 240 μg
Vitamín B12 3 μg
Vitamín C 96 μg
Vitamín E 14,4 mg
Biotín 60 μg
Horčík 450 mg
Vápnik 240 mg
Železo 16,8 mg
Zinok 12 mg
Chróm 48 μg

Nutričné hodnoty (príchuť vanilka) 1 dávka (120 g)
Energetická hodnota 1975 kJ/ 466 kcal
Tuky 2,2 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 1,6 g
Sacharidy 76 g
z toho cukry 23 g
Vláknina 2,4 g
Bielkoviny 36 g
Soľ 0,56 g
Rozpustná vláknina – Inulín 2400 mg
Mikronizovaný kreatín monohydrát 2400 mg
BCAA 2400 mg
– L-leucín 1200 mg
– L-izoleucín 600 mg
– L-valín 600 mg
L-glutamín 1200 mg
L-Arginín Alfa-ketoglutarát 600 mg
Vitamín B1 1,32 mg
Vitamín B2 1,68 mg
Vitamín B3 19,2 mg
Vitamín B5 7,2 mg
Vitamín B6 1,68 mg
Vitamín B9 240 μg
Vitamín B12 3 μg
Vitamín C 96 μg
Vitamín E 14,4 mg
Biotín 60 μg
Horčík 450 mg
Vápnik 240 mg
Železo 16,8 mg
Zinok 12 mg
Chróm 48 μg

Upozornenie

Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučným písmom.