GymBeam Extrakt z ľubovníka bodkovaného 90 kaps. odhadovaná cena: 5.95 EUR
GymBeam Extrakt z ľubovníka bodkovaného 90 kaps. odhadovaná cena: 5.95 EUR

GymBeam Extrakt z ľubovníka bodkovaného 90 kaps. odhadovaná cena: 5.95 EUR

Extrakt z ľubovníka bodkovaného obsahuje biologicky aktívnu látku hypericín, ktorá sa často spája s pozitívnym vplyvom na náladu a psychiku. Z toho dôvodu výťažok bežne vyhľadávajú ľudia, ktorí sa usilujú o lepšie zvládanie psychického napätia i stresu. Rovnako ho ocenia jedinci, ktorí hľadajú spôsob, ako podporiť trávenie alebo skvalitniť spánok.

Katalógové číslo: gymbeam-66457 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 5.95 EUR GymBeam

Extrakt z ľubovníka bodkovaného obsahuje účinnú látku hypericín, ktorá sa spája s pozitívnym vplyvom na náladu a psychiku

Extrakt z ľubovníka bodkovaného (Hypericum perforatum) je prírodný doplnok s obsahom biologicky aktívnej látky hypericín. Ten sa najčastejšie spája s pozitívnym vplyvom na náladu a psychiku. Stojí za tým zrejme možný vplyv na neurotransmitery dopamín a serotonín, ktoré zohrávajú úlohu v navodení pocitu spokojnosti, šťastia, dobrej nálady a celkového well-being. Z toho dôvodu je výťažok z ľubovníka bodkovaného obľúbený hlavne medzi ľuďmi, ktorí sa usilujú o lepšie zvládanie stresu a psychického napätia. Navyše sa často spája aj s blahodarným vplyvom na trávenie a spánok. Môže tak pozitívne pôsobiť na celé spektrum oblastí životného štýlu.

            

Tento produkt má formu praktických kapsúl, ktoré sú vhodné aj pre vegánov. V jeho zložení nájdete štandardizovaný extrakt, ktorý je zárukou obsahu aktívnej látky. V jednej dávke tak prijmete 0,9 mg hypericínu.

          

Extrakt z ľubovníka bodkovaného a jeho výhody

  • výťažok so štandardizovaným obsahom aktívneho hypericínu
  • v jednej dávke obsahuje 0,9 mg hypericínu
  • je vhodný pre ľudí, ktorí sa usilujú o lepšiu náladu a zvládanie stresu
  • spája sa s pozitívnym vplyvom na trávenie a spánok
  • má formu praktických kapsúl
  • je vhodný pre vegánov

         

Zloženie

Extrakt z ľubovníka bodkovaného (Hypericum perforatum) (0,3 % hypericín), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

          

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

            

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Extrakt z ľubovníka bodkovaného (Hypericum perforatum) 300 mg
– Hypericín 0,9 mg

Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.

         

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Pokiaľ dlhodobo užívate akékoľvek lieky, o použití doplnku stravy sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.
Minimálna trvanlivosť do konca: Uvedená na obale.