GymBeam Citrus Bioflavonoids Complex 90 kaps. odhadovaná cena: 9.95 EUR
GymBeam Citrus Bioflavonoids Complex 90 kaps. odhadovaná cena: 9.95 EUR

GymBeam Citrus Bioflavonoids Complex 90 kaps. odhadovaná cena: 9.95 EUR

10 

Komplex citrusových bioflavonoidov obsahuje široké spektrum účinných antioxidantov v praktických kapsuliach. Je zdrojom populárneho rutínu, synefrínu alebo hesperidínu. Tieto látky dokážu vďaka svojim antioxidačným účinkom chrániť bunky pred oxidačným stresom. Pre ich maximálne využitie je produkt navyše obohatený o bioperín.

Katalógové číslo: gymbeam-61465 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 9.95 EUR GymBeam

Komplex citrusových bioflavonoidov obsahuje široké spektrum prírodných antioxidantov s bioperínom pre maximálnu vstrebateľnosť

Komplex citrusových bioflavonoidov obsahuje širokú paletu prírodných antioxidantov pochádzajúcich z citrusových plodov. Vďaka tomu dokáže chrániť bunky pred oxidačným stresom. Ten vzniká pri narušení rovnováhy medzi množstvom voľných radikálov a schopnosti tela ich zneškodniť. Voľné radikály môžu následne bunky napádať a poškodzovať. Antioxidanty majú schopnosť tieto škodlivé častice zachytiť a odstrániť.

V zložení nájdete výťažok z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium), ktorý je zdrojom hesperidínu, diosmínu a synefrínu. Hesperidín je v kombinácii s diosmínom najčastejšie vyhľadávaný jedincami, ktorí chcú maximálne podporiť správnu funkciu kardiovaskulárneho systému. Synefrín sa zase vďaka svojim vlastnostiam často pridáva do spaľovačov tuku a rovnako je obľúbenou súčasťou povzbudzujúcich predtréningoviek.

Obsiahnutý výťažok z grapefruitu (Citrus paradisi) je zdrojom množstva účinných látok, ktoré sa využívajú najmä pri chudnutí a udržaní celkovej vitality. Medzi hlavné antioxidanty, ktoré grapefruit obsahuje, patrí naringín. Ten je rovnako ako synefrín súčasťou mnohých spaľovačov tuku, môže byť preto užitočný pri chudnutí.

Pridaný výťažok zo sofory japonskej (Sophora japonica) zase obsahuje populárny rutín. Ten sa v jedálničku môže objaviť napríklad vďaka pohánke alebo špargli. Vďaka svojim účinkom je obľúbený najmä medzi ľuďmi, ktorí sa starajú o svoj kardiovaskulárny systém a pružnosť ciev.

Komplex citrusových bioflavonoidov je obohatený aj o výťažok z čierneho korenia vo forme bioperínu, ktorý sa postará o maximálnu vstrebateľnosť obsiahnutých látok. Tento produkt sa tak môže pochváliť vysoko funkčným zložením. Vďaka praktickým kapsuliam sa navyše ľahko užíva a je vhodný aj pre vegánov.

Komplex citrusových bioflavonoidov - GymBeam

Komplex citrusových bioflavonoidov a jeho výhody

  • obsahuje široké spektrum prírodných antioxidantov
  • je zdrojom výťažkov z pomarančovníka horkého, grapefruitu a sofory japonskej
  • obsahuje účinné antioxidanty hesperidín, diosmín, synefrín, rutín a naringín
  • chráni pred oxidačným stresom
  • pre maximálnu vstrebateľnosť je obohatený o bioperín
  • má formu praktických kapsúl
  • je vhodný aj pre vegánov

Zloženie

Extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) (90 % hesperidín), extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) (90 % diosmín), Sophora japonica extrakt (95 % rutín), extrakt z grapefruitu (Citrus paradisi) (98 % naringín), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), bioperín, extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) (95 % synefrín), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsuly *RI
Hesperidín 250 mg **
Diosmín 250 mg **
Rutín 250 mg **
Naringín 250 mg **
Bioperín 10 mg **
Synefrín 5 mg **

**Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.

Upozornenie

Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.