GymBeam Bór 60 kaps. odhadovaná cena: 3.95 EUR
GymBeam Bór 60 kaps. odhadovaná cena: 3.95 EUR

GymBeam Bór 60 kaps. odhadovaná cena: 3.95 EUR

Bór sú kapsule s obsahom 3 mg tohto stopového minerálneho prvku, ktorý si náš organizmus nedokáže sám vyrobiť. Najčastejšie je spájaný s potenciálnymi účinkami na kognitívne funkcie, ako myslenie či pamäť. Okrem toho sa skúma aj vo vzťahu k hladine testosterónu a pohybovému aparátu. Nachádza sa v rôznych rastlinných potravinách a jeho optimálny príjem môžete podporiť aj suplementáciou. Ľahko sa užíva a je vhodný aj pre vegánov.

Katalógové číslo: gymbeam-66439 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 3.95 EUR GymBeam

Bór – kapsule s obsahom 3 mg tohto stopového minerálneho prvku, ktorý má dôležitý význam pre naše zdravie

Bór je stopový minerálny prvok vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl s obsahom 3 mg tejto rovnomennej látky. Naše telo si ho nedokáže vyrobiť vo vlastnej réžii a preto je dôležité dbať na jeho príjem buď vo forme stravy, alebo doplnkov. Prirodzene sa vyskytuje najmä v rastlinných potravinách.

Bór patrí medzi stopové prvky, ktorých príjem nám stačí v malom množstve. Aj napriek tomu má však dôležitý význam pre naše zdravie. Najčastejšie je spájaný s potenciálnymi účinkami na kognitívne funkcie, ako myslenie či pamäť. Okrem toho sa skúma aj vo vzťahu k hladine testosterónu a pohybovému aparátu. Tieto kapsuly teda môžu pomôcť s optimálnym príjmom bóru, ktorý potom organizmus využije adekvátnym spôsobom. Bonusom je jednoduché užívanie a zloženie vhodné aj pre vegánov.

Bór - GymBeam

Bór a jeho výhody

  • sú kapsule s obsahom 3 mg bóru v jednej dávke
  • pomáha s príjmom tohto stopového minerálneho prvku, ktorý si naše telo nedokáže vyrobiť samo
  • môžu ho oceniť ľudia, ktorí v strave nemajú dostatok ovocia a zeleniny
  • má dôležitý význam pre naše zdravie
  • je jednoduchý na užívanie
  • je vhodný aj pre vegánov

Zloženie

Maltodextrín, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), kyselina boritá, protihrudkujúce činidlá (stearan horečnatý, oxid kremičitý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kapsula)
Bór 3 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.