GymBeam BCAA 1500 + Lysine 300 tab. bez príchute odhadovaná cena: 18.95 EUR
GymBeam BCAA 1500 + Lysine 300 tab. bez príchute odhadovaná cena: 18.95 EUR

GymBeam BCAA 1500 + Lysine 300 tab. bez príchute odhadovaná cena: 18.95 EUR

19 

BCAA 1500 + Lysine je funkčný doplnok s obsahom esenciálnych aminokyselín l-leucín, l-izoleucín, l-valín (BCAA) a lyzín. Tie v tele slúžia ako stavebná zložka bielkovín, z ktorých sa tvorí svalové tkanivo. Zohrávajú teda úlohu v jeho raste a oprave po cvičení. Vďaka tomu je vhodný pre všetkých silových športovcov, ktorí chcú dosiahnuť maximálne výsledky.

Katalógové číslo: gymbeam-3429 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 18.95 EUR GymBeam

BCAA 1500 + Lysine – obsahuje komplex aminokyselín s rozvetveným reťazcom, ktoré telo využíva na tvorbu a opravu svalových bielkovín, navyše je obohatený o lyzín

BCAA 1500 + Lysine je funkčný komplex 4 esenciálnych aminokyselín. Jadro produktu tvoria aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA – Branched Chain Amino Acids) v podobe l-leucínu, l-izoleucínu a l-valínu. Tie v tele slúžia ako stavebná zložka bielkovín, z ktorých sa tvorí svalové tkanivo. Podieľajú sa teda na jeho raste a regenerácii. V tomto doplnku sú BCAA v pomere 2 : 1 : 1 v prospech leucínu, ktorý má z nich najväčší anabolický potenciál. Ďalej ich dopĺňa lyzín pre maximálnu funkčnosť produktu.

Všetky 4 aminokyseliny patria medzi esenciálne, čo znamená, že si ich naše telo nedokáže samo vyrobiť. Je preto nutné prijímať ich pravidelne z externých zdrojov prostredníctvom stravy či suplementov.

BCAA 1500 + Lysine je praktickou formou, ako telu pomôcť s príjmom stavebných látok na rast a opravu presilených svalov po športovom výkone. Ocenia ho najmä siloví športovci, ktorí sa usilujú o maximálny rast svalovej hmoty. Takisto sa hodí bežcom, cyklistom a ďalším aktívnym ľuďom, ktorí chcú zefektívniť regeneráciu. Je vhodný aj pre vegánov.

BCAA 1500 + Lysine 300 tab - GymBeam

BCAA 1500 + Lysine a jeho výhody

  • doplnok s obsahom aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) a lyzínu
  • je zdrojom l-leucínu, l-izoleucínu, l-valínu
  • pomôže s príjmom 4 esenciálnych aminokyselín
  • hodí sa po tréningu aj kedykoľvek počas dňa
  • používa sa na zefektívnenie regenerácie a rastu svalov
  • ideálny pre silových, tímových aj vytrvalostných športovcov
  • je vhodný pre vegánov

Zloženie

L-leucín, L-isoleucín, L-valín, lyzín HCl, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

Dávkovanie

Uživajte 4 tablety 2 krát denne.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty 8 tabliet
L-Leucín 4000 mg
L-Izoleucín 2000 mg
L-Valín 2000 mg
L-Lyzín HCl 4000 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.