GymBeam Bacopa monnieri 90 kaps. odhadovaná cena: 8.95 EUR
GymBeam Bacopa monnieri 90 kaps. odhadovaná cena: 8.95 EUR

GymBeam Bacopa monnieri 90 kaps. odhadovaná cena: 8.95 EUR

Bakopa drobnolistá je známe prírodné nootropikum v praktických kapsulách. Vďaka svojim vlastnostiam patrÍ medzi účinné adaptogény, čo sú látky spojené so zvládaním stresu a psychického napätia. Bakopa drobnolistá obsahuje biologicky aktívne zložky v podobe bakozidov. Je tak populárna najmä medzi ľuďmi, ktorí sa chcú starať o svoje mozgové funkcie. Medzi ne patrí napríklad pamäť a sústredenosť.

Katalógové číslo: gymbeam-62365 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 8.95 EUR GymBeam

Bakopa drobnolistá je prírodný adaptogén i nootropikum, ktoré pomáha so starostlivosťou o mozgové funkcie

Bakopa drobnolistá vyniká 50 % obsahom bakozidov. Patrí medzi známe nootropiká, ktoré sa spájajú s radom blahodarných účinkov na organizmus. Vyhľadávajú ju najmä ľudia, ktorí sa chcú starať o svoju pamäť, myslenie, koncentráciu a ďalšie mozgové funkcie. Látky obsiahnuté v bakope zasahujú do metabolizmu dopamínu a serotonínu, ktoré úzko súvisia s náladou a celkovou spokojnosťou. To je jeden z dôvodov, prečo táto rastlina tiež patrí medzi adaptogény. Tieto látky sa najčastejšie spájajú so starostlivosťou o psychickú odolnosť a zvládanie stresu.

Obsahuje navyše zložky, ktoré sa radia medzi antioxidanty. Tie všeobecne bojujú s oxidačným stresom a voľnými radikálmi. Bakopa drobnolistá je vo forme praktických kapsúl. V jednej dávke obsahuje účinné množstvo 150 mg bakozidov. Navyše má čisto rastlinné zloženie a vďaka tomu je vhodná aj pre vegánov.

Bakopa drobnolistá - GymBeam

Bakopa drobnolistá a jej výhody

  • obsahuje extrakt z rastliny bakopy drobnolistej (Bacopa monnieri)
  • v jednej dávke je 150 mg bakozidov
  • je prírodným nootropikom
  • patrí medzi adaptogény
  • obsahuje látky, ktoré patria medzi antioxidanty bojujúce s oxidačným stresom
  • pomáha so starostlivosťou o kognitívne funkcie, ako je pamäť či pozornosť
  • ideálna pre tých, ktorí sa chcú starať o svoje zdravie
  • je vhodná pre vegánov

Zloženie

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), bakopa extrakt (Bacopa monnieri) (list) (50 % bakozidy), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsuly *RI
Bakopa extrakt (Bacopa monnieri) 300 mg **
– Bakozidy 150 mg 150 mg **

**Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.