GymBeam Articular Drink 390 g pomaranč odhadovaná cena: 16.5 EUR
GymBeam Articular Drink 390 g pomaranč odhadovaná cena: 16.5 EUR

GymBeam Articular Drink 390 g pomaranč odhadovaná cena: 16.5 EUR

17 

Articular Drink je komplexná výživa na kĺby s obsahom funkčnej štvorice overených látok, teda glukozamínu, chondroitínu, MSM a kolagénu. V zložení však nájdete aj 7 vitamínov. Napríklad vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu kostí aj chrupaviek. Má formu dobre rozpustného prášku s príjemnou príchuťou. Je ideálny pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú maximálne starať o zdravie a funkciu pohybového aparátu.

Katalógové číslo: gymbeam-9084 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 16.5 EUR GymBeam

Articular Drink – funkčný komplex glukozamínu, chondroitínu, MSM, kolagénu a 7 vitamínov pre maximálnu starostlivosť o pohybový aparát

Articular Drink je komplexná kĺbová výživa vo forme dobre rozpustného prášku s obsahom účinných látok na starostlivosť o kĺby, chrupavky, šľachy, väzy i kosti. Funkčný základ produktu tvorí štvorica overených látok v podobe glukozamín sulfátu, chondroitínu sulfátu, MSM (metylsulfónylmetán) a kolagénu. Tie sa bežne nachádzajú v našom tele a nájdeme ich tak najmä v kĺboch, šľachách, väzoch či úponoch. Ich príjmom tak poskytujeme telu stavebný materiál na starostlivosť o tieto telesné štruktúry. Sú tak vhodné pre ľudí, ktorí pravidelne športujú alebo inak nadmerne namáhajú pohybový aparát.

Glukozamín a chondroitín slúžia ako stavebný materiál na tvorbu chrupavky a ďalších štrukturálnych častí pohybového aparátu. MSM obsahuje síru, tá sa zúčastňuje prirodzenej tvorby kolagénu, ktorý v tele slúži ako hlavná spojivová bielkovina pre kĺby, kosti aj pokožku. V produkte však nájdete aj samotné hydrolyzované kolagénové peptidy, ktoré sú rozštiepené, vďaka čomu sa ľahšie vstrebávajú.

Súčasťou tohto produktu je aj vitamín C, ktorý prispieva k jeho normálnej tvorbe pre správnu funkciu kostí, kĺbov, chrupaviek a krvných ciev. Okrem toho podporuje správnu funkciu imunity a prispieva k zníženiu únavy aj vyčerpania. Každý aktívny jedinec ocení aj vitamín D3 (cholekalciferol), ktorý sa podieľa na udržaní normálneho stavu kostí, optimálnej činnosti svalov a tiež prispieva k správnemu vstrebávaniu fosforu a vápnika, čo je najhojnejšie sa vyskytujúca minerálna látka v kostnom tkanive.

Výživa na kĺby Articular Drink je ďalej obohatená o vitamíny B1, B2 a B6, ktoré podporujú normálny energetický metabolizmus. Pri ňom k dochádza k spotrebe a uvoľňovaniu energie pre pohyb a ďalšie telesné deje, ktoré súvisia s fyzickou aktivitou. Na mieru pociťovanej energie má vplyv aj vitamín B6, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Vitamín B9 alebo kyselina listová zase podporuje normálnu psychickú činnosť, ktorá je tiež neoddeliteľnou súčasťou kvalitného športového výkonu. To všetko završuje vitamín E, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Articular Drink je funkčný doplnok stravy na kĺby, ktorý sa vďaka premyslenému zloženiu hodí všetkým športovcom, aktívnym jedincom a ďalším ľuďom, ktorí chcú podporiť svoj pohybový aparát. Ocenia ho aj ľudia s fyzicky náročným zamestnaním. Má formu rozpustného prášku, z ktorého si po rozmiešaní vo vode pripravíte funkčný nápoj.

Articular Drink a jeho výhody

 • komplexná kĺbová výživa vo forme rozpustného prášku
 • obsahuje glukozamín, chondroitín, MSM, kolagén a 7 vitamínov
 • prispieva k správnej funkcii kostí a chrupaviek
 • podporuje normálnu tvorbu kolagénu
 • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
 • podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy a psychiky
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • podporuje správnu funkciu kostí a svalov
 • podieľa sa na normálnom energetickom metabolizme
 • má vplyv na správne vstrebávanie vápnika a fosforu
 • vhodný pre maximálnu starostlivosť o pohybový aparát
 • ideálny pre športovcov, ktorí nadmerne zaťažujú kĺby
 • hodí sa ľuďom, ktorí majú fyzicky náročné zamestnanie
 • po zmiešaní s vodou vytvára funkčný nápoj s ovocnou príchuťou

Zloženie

Príchuť pomaranč: Hydrolyzované kolagénové peptidy, maltodextrín, glukosamín sulfát 2KCl (mäkkýše), MSM (methylsulfonylmethan), vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodná aróma, chondroitín sulfát, farbivo (beta karotén), sladidlo (sukralóza), vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová).

Príchuť malina: Hydrolyzované kolagénové peptidy, maltodextrín, glukosamín sulfát 2KCl (mäkkýše), MSM (methylsulfonylmethan), vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodná aróma, chondroitín sulfát, farbivo (cviklová červená), sladidlo (sukralóza), vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B1 (tiamínhydrochlorid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová).

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (13 g) s 200–300 ml vody, použijte šejker. Užívajte 1-2krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (13 g)
Hydrolyzované kolagénové peptidy 7000 mg
Glukozamínsulfát 800 mg
Chondroitín 150 mg
MSM (metylsulfonylmetán) 800 mg
Vitamín C 500 mg
Vitamín B1 5 mg
Vitamín B2 3 mg
Vitamín B6 5 mg
Vitamín B9 400 mcg
Vitamín E 25 mg
Vitamín D3 15 mcg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučne.