GymBeam ArthroComplex Drink 700 g ananás odhadovaná cena: 29.95 EUR
GymBeam ArthroComplex Drink 700 g ananás odhadovaná cena: 29.95 EUR

GymBeam ArthroComplex Drink 700 g ananás odhadovaná cena: 29.95 EUR

30 

ArthroComplex Drink je funkčný komplex pre maximálnu starostlivosť o pohybový aparát. Obsahuje 5 efektívnych látok, konkrétne ide o glukozamín a chondroitín sulfát, MSM, vitamín C či kolagén. Všetky tieto zložky bežne tvoria doplnky pre správnu funkciu kĺbov. Sú tak obľúbené najmä medzi aktívnymi športovcami a ostatnými ľuďmi, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom.

Katalógové číslo: gymbeam-65056 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 29.95 EUR GymBeam

ArthroComplex Drink je účinná zmes na podporu zdravia a správnej funkcie pohybového aparátu

ArthroComplex Drink je unikátny komplex s funkčným obsahom látok, ktoré sa starajú o chrupavky, šľachy a väzy. Jadro produktu tvorí overené množstvo látok, medzi ktoré patrí MSM (metylsulfonylmetán), chondroitín sulfát a glukozamín sulfát. Tie sú potom doladené ďalšími synergickými látkami, ako je vitamín C a hovädzí kolagén, ktoré potenciál celej zmesi ešte zvyšujú. Kĺbová výživa ArthroComplex Drink je tak populárna medzi ľuďmi, ktorí majú problémy s kĺbmi a celkovým pohybom. Rovnako si ju obľúbili aj aktívni športovci so zvýšenými nárokmi na starostlivosť o pohybový aparát.

Obsiahnutý chondroitín je zastúpený v štruktúrach medzibunkovej hmoty chrupavky. Je dávaný do súvislosti so zadržiavaním vody v chrupavke, čo môže mať vplyv na jej pružnosť. Často sa kombinuje s glukozamínom, ktorý sa prirodzene vyskytuje v našom tele. Je totiž dôležitou zložkou kĺbových chrupaviek. S pribúdajúcim vekom však môže hladina glukozamínu v tele prirodzene klesať. Pokiaľ má človek ťažkosti s pohybom či kĺbmi, je dobré sa na jeho príjem viac zamerať.

V zložení nájdete aj MSM (metylsulfónylmetán). Ide o látku, ktorá sa zúčastňuje tvorby štruktúry kolagénu a vykazuje antioxidačnú aktivitu. V zložení však nechýba ani hovädzí kolagén. Kolagén je štrukturálny proteín spojivových tkanív, ako sú kosti, šľachy či väzy. Jeho obsah je dôležitý preto, aby mohli správne fungovať. Na optimálnu tvorbu kolagénu má vplyv aj obsiahnutý vitamín C. Ten je dôležitý aj pre správne fungovanie imunity, ochranu buniek pred oxidačným stresom a tiež prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

ArthroComplex Drink je vo forme dobre rozpustného prášku, ktorý sa ľahko používa. Vďaka starostlivo vybranému zloženiu ide o účinný doplnok vhodný pre športovcov i všetkých ostatných ľudí, ktorí sa usilujú o podporu správnej funkcie pohybového aparátu.

ArthroComplex Drink - GymBeam

ArthroComplex Drink a jej výhody

  • kĺbová výživa pre starostlivosť o pohybový aparát
  • obsahuje účinné látky, ako je chondroitín, glukozamín, MSM
  • je obohatená o kolagén a vitamín C
  • prispieva k správnej funkcii kostí a chrupaviek
  • má vplyv na tvorbu kolagénu v tele
  • vhodná pre maximálnu starostlivosť o pohybový aparát
  • ideálna pre športovcov a ľudí, ktorí nadmerne zaťažujú kĺby
  • ľahko sa používa
  • dobre sa rozpúšťa

Zloženie

Príchuť Citrón: Glukozamín sulfát 2KCl (mäkkýše), hovädzí kolagén, metylsulfónylmetán (MSM), chondroitín sulfát, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodná aróma, vitamín C (kyselina L-askorbová), inulín, sladidlo (sukralóza), farbivo (beta karotén).

Príchuť Ananás: Glukozamín sulfát 2KCl (mäkkýše), hovädzí kolagén, metylsulfónylmetán (MSM), chondroitín sulfát, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodná aróma, vitamín C (kyselina L-askorbová), inulín, sladidlo (sukralóza), farbivo (beta karotén).

Neochutený: Glukozamín sulfát 2KCl (mäkkýše), hovädzí kolagén, metylsulfónylmetán (MSM), chondroitín sulfát, inulín, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Dávkovanie

Zmiešajte 1 vrchovatú odmerku (6,5 g) s 200 – 300 ml vody, použite šejker. Užívajte raz denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (6,5 g) *RI % (6,5 g)
Glukozamín sulfát 2KCl 2000 mg
– Glukozamín sulfát 1500 mg
Hovädzí kolagén 1400 mg
Metylsulfonylmetán 1200 mg
Chondroitín sulfát 775 mg
Vitamín C 102 mg 128 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučným.

Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.