GymBeam Anabolic Whey 1000 g čokoláda odhadovaná cena: 17.5 EUR
GymBeam Anabolic Whey 1000 g čokoláda odhadovaná cena: 17.5 EUR

GymBeam Anabolic Whey 1000 g čokoláda odhadovaná cena: 17.5 EUR

18 

Anabolic Whey je viaczložkový proteín s obsahom srvátkového koncentrátu (WPC) a kazeínu. Vďaka tomu zásobí telo rýchlo aj pomaly vstrebateľnými bielkovinami, ktoré pomôžu s rastom a udržaním svalovej hmoty. Navyše je obohatený aj o glutamínové peptidy a kreatín monohydrát, ktorý dokáže zvýšiť fyzickú výkonnosť počas intenzívnych tréningov.

Katalógové číslo: gymbeam-28974 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 17.5 EUR GymBeam

Anabolic Whey je viaczložkový proteín s kreatínom a glutamínovými peptidmi, ktorý spoľahlivo zásobí telo pomaly aj rýchlo vstrebateľnými bielkovinami

Anabolic Whey je viaczložkový proteín s obsahom rýchlo i pomaly vstrebateľných bielkovín, ktoré podporujú rast svalovej hmoty i jej udržanie, napríklad počas diéty. Okrem toho prispievajú aj k zachovaniu zdravých kostí. Základom tohto proteínu je srvátkový koncentrát (WPC), ktorý vyniká rýchlou stráviteľnosťou a dobrou využiteľnosťou v organizme. Nespornou výhodou je aj jeho prirodzene vysoký obsah a optimálny pomer všetkých esenciálnych aminokyselín (EAA), vrátane BCAA na čele s leucínom. Ten je známym prekurzorom proteínu mTOR, ktorý spúšťa samotný proces výroby svalových bielkovín (proteosyntézu). Preto má leucín zo všetkých aminokyselín najväčší anabolický potenciál.

V Anabolic Whey však nájdete aj kazeín, ktorý sa na rozdiel od srvátkových bielkovín trávi pomalšie. Vďaka tomu zásobuje svaly stavebnými látkami aj niekoľko hodín. Keď si Anabolic Whey dáte po tréningu, doplníte tak bielkoviny, ktoré sa uvoľňujú s rôznou rýchlosťou.

Anabolic Whey - GymBeam

Tento doplnok obsahuje aj kreatín monohydrát, ktorý dokáže zvýšiť fyzický výkon počas krátkodobých po sebe idúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Tieto účinky sú však podmienené denným príjmom 3 gramov kreatínu, k čomu tento produkt výrazne prispieva. Zabudnúť však nemôžeme ani na glutamínové peptidy. Tie sú dobre vstrebateľnou formou neesenciálnej aminokyseliny glutamín, ktorá je najviac zastúpenou aminokyselinou v našom organizme. Po náročnom tréningu však môže jeho hladina vo svaloch klesnúť. Z toho dôvodu glutamín často dopĺňajú športovci, ktorí chcú optimalizovať regeneráciu.

Z Anabolic Whey si rozmiešaním vo vode či mlieku vytvoríte lahodný nápoj nabitý bielkovinami. Ten je ideálny najmä po cvičení na dodanie stavebných látok na opravu tréningom poškodených svalov. Pomôže vám ale aj so splnením optimálneho príjmu bielkovín kedykoľvek počas dňa. O potrebné bielkoviny tak obohatí aj vaše obľúbené jedlá a dezerty. Hodí sa napríklad do obilných kaší, smoothie, palaciniek či muffinov. Využijú ho najmä milovníci železa, ale aj ďalší športovci, ktorí chcú podporiť rast svalov.

Anabolic Whey a jeho výhody

 • viaczložkový proteín
 • obsahuje srvátkový koncentrát (WPC) a kazeín
 • je obohatený o kreatín monohydrát a glutamínové peptidy
 • obsahuje priaznivý pomer esenciálnych aminokyselín vrátane BCAA
 • podporuje rast a ochranu svalovej hmoty
 • prispieva k udržaniu zdravých kostí
 • má formu dobre rozpustného prášku
 • ideálny na prípravu proteínového šejku
 • obohatí obilnú kašu a ďalšie jedlá o kvalitné bielkoviny
 • vhodný pre športovcov a ďalších aktívnych jedincov
 • hodí sa po tréningu aj kedykoľvek inokedy v priebehu dň

Zloženie

Príchuť čokoláda: WPC 80 (sušený srvátkový proteínový koncentrát instant), kazeinát vápenatý, glutamínové peptidy (lepok), dextróza, kreatín monohydrát, odtučnený kakaový prášok, aróma, sladidlo (sukralóza).

Príchuť vanilka: WPC 80 (sušený srvátkový proteínový koncentrát instant), kazeinát vápenatý, glutamínové peptidy (lepok), dextróza, kreatín monohydrát, aróma, farbivo (kurkuma), sladidlo (sukralóza).

Príchuť jahoda: WPC 80 (sušený srvátkový proteínový koncentrát instant), kazeinát vápenatý, glutamínové peptidy (lepok), dextróza, kreatín monohydrát, aróma, farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza).

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (38g) s 300-350ml vody. Užívajte 1-3 krát denne

Tabuľka nutričných hodnôt (všetky príchute)

Nutričné hodnoty 100 g 1 dávka (38 g)
Energetická hodnota 1382 kJ/ 325 kcal 525 kJ/ 124 kcal
Tuky 3,8 g 1,4 g
– nasýtené mastné kyseliny 2,1 g 0,8 g
Sacharidy 22,5 g 8,6 g
– cukry 18,2 g 6,9 g
Bielkoviny 50,2 g 19,1 g
Soľ ,20 g 0,08
Kreatín monohydrát 4 g 1,5 g
Glutamínové peptidy 8 g 3 g

Aminokyselinový profil v 100 g
Kyselina asparágová 3,61 g
Kyselina glutámová 11,78 g
Alanín 1,69 g
Arginín 1,61 g
Cystín 0,77 g
Glycín 1,13 g
Histidín 1,07 g
Izoleucin 2,7 g
Leucin 4,47 g
Lyzín 3,07 g
Metionín 1,06 g
Fenylalanín 2,21 g
Prolín 4,53 g
Serín 2,43 g
Treonín 2,13 g
Tyrozín 2,05 g
Tryptofán 0,68 g
Valín 2,92 g

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučne.