GymBeam AlphaMale Drink 400 g lesné ovocie odhadovaná cena: 17.95 EUR
GymBeam AlphaMale Drink 400 g lesné ovocie odhadovaná cena: 17.95 EUR

GymBeam AlphaMale Drink 400 g lesné ovocie odhadovaná cena: 17.95 EUR

18 

AlphaMale Drink je testosterónový booster so silným účinkom v dobre rozpustnej práškovej forme. Navyě obsahuje aj vybrané látky, ktoré sú známe ako prírodná náhrada steroidov. Podporuje optimálnu hladinu testosterónu v krvi, ktorý je veľmi dôležitý pre mužské zdravie. Ovplyvňuje napríklad veľkosť a silu svalov, ale aj plodnosť či ďalšie kľúčové procesy v organizme.

Katalógové číslo: gymbeam-63313 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 17.95 EUR GymBeam

AlphaMale Drink – testosterónový booster na podporu optimálnej hladiny testosterónu v krvi

AlphaMale Drink je testosterónový booster v podobe silnej formuly v dobre rozpustné práškovej forme, ktorá má sviežu chuť a obsahuje starostlivo navrhnuté zloženie. Vybrané látky v ňom sú známe ako prírodná náhrada steroidov na podporu steroidného hormónu testosterónu. Jeho optimálne hodnoty v organizme sú dôležité pre celkové mužské zdravie, na ktoré má zásadný vplyv. Testosterón má ďalej vplyv aj na veľkosť a celkovú silu svalov či kostí. Okrem toho sa podieľa na optimálnom fungovaní mužských pohlavných hormónov a sexuálnom zdraví. Zdravá hladina testosterónu je tak dôležitá nielen pre športový výkon, ale aj optimálne zdravie celého organizmu.

V zložení AlphaMale Drinku nájdete kyselinu D-asparágovú podieľajúcu sa na syntéze testosterónu. Tú dopĺňa extrakt z leuzei šuštivej (Rhaponticum carthamoides), ktorá obsahuje ekdysteroidy. Tie sú vyhľadávané ako prírodná náhrada anabolických steroidov. Ďalej je tu esenciálna aminokyselina l-lyzín, ktorá je súčasťou stavebných častíc bielkovín v našom organizme. Tie sú dôležité pre rast a udržanie svalov, ale aj zdravie kostí.

Zloženie dopĺňa aj ďalšia neesenciálna aminokyselina l-ornitín, ktorá sa podieľa na prirodzenej detoxikácii organizmu. Prítomný l-arginín je zas dôležitým prekurzorom oxidu dusnatého, ktorý pomáha rozšíriť cievy a lepšie prekrviť organizmus. Vďaka tomu sú do svalov dostáva viac živín a kyslíka, čo sa v konečnom dôsledku môže pozitívne prejaviť na dosahovaní vašich cieľov.

Zabudnúť netreba ani na extrakt zo senovky gréckej (Trigonella foenum-graceum), ktorá obsahuje steroidné saponíny. Tie sú predmetom výskumov pre potenciálny vplyv na zvýšenie hladiny testosterónu. Medzi ďalšie zložky patria extrakty z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) a z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng). Tie obsahujú účinné aktívne látky v podobe vitanolidov, resp. ginsenozidov. Spomínané rastliny sú považované za adaptogény, teda prírodné látky, ktoré môžu pomôcť ľahšie zvládať stresové a psychicky náročné situácie v bežnom živote, škole či v práci. Celkovo tak môžu pomáhať s lepším zvládaním psychicky aj fyzicky náročných výziev.

V zložení nájdete aj extrakt z hroznových jadier, ktorý obsahuje proantokyanidíny. Tie patria medzi antioxidanty, ktoré nás chránia pred škodlivým pôsobením oxidačného stresu. Zabudnúť netreba ani na mimoriadne dôležité minerálne látky horčík a zinok. Optimálne množstvo horčíka v organizme oceníte počas náročných dní, pretože má podiel na znížení únavy a vyčerpania. Jeho nedostatok je okrem iného spájaný so svalovými kŕčmi, pretože prispieva k správnej funkcii svalov. Navyše pozitívne vplýva aj na psychiku a nervový systém.

Prítomný zinok je nepostrádateľný pre zdravú hladinu testosterónu krvi. Prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii. Navyše má pozitívny vplyv na imunitný systém a okrem toho podporí aj kognitívne funkcie. Tiež má pozitívny vplyv na kosti, zuby, nechty či zdravie zraku. Zloženie podporujú aj vitamíny B5 a B6, ktoré sa tiež podieľajú na znížení únavy a pozitívne ovplyvňujú psychiku. Spoločnosť im robí vitamín D3, známy svojim vplyvom na imunitu a zdravie kostí, zubov a svalov. Okrem toho sa skúma aj jeho vplyv na hladinu testosterónu.

Ako môžete vidieť komplex spomínaných látok vytvára veľmi efektívny prášok, ktorý prispieva k boostu celkovej vitality a zdravia organizmu. Navyše sa veľmi jednoducho sa užíva. Stačí ho rozmiešať vo vode a podľahnúť jeho sviežej ovocnej chuti, ktorú ocenia nielen vegáni.

Ak máte chuť vyskúšať AlphaMale aj v kapsulovej forme s mierne odlišným, ale rovnako efektívnym zložením, kúpite ho tu.

AlphaMale Drink - GymBeam

AlphaMale Drink a jeho výhody

 • je efektívna zmes v prášku, ktorá pôsobí ako testosterónový booster
 • obsahuje látky známe ako prírodná náhrada steroidov
 • obsahuje ekdysteroidy, ktoré štruktúrou pripomínajú testosterón
 • má pozitívny vplyv na optimálnu hladinu testosterónu v krvi
 • obsahuje účinné adaptogény a steroidné saponíny
 • má vplyv na celkové mužské zdravie
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • podporuje plodnosť a reprodukčné funkcie
 • prispieva k správnemu fungovaniu svalov
 • podporuje imunitný systém a psychické zdravie
 • má sviežu chuť
 • je vhodný aj pre vegánov

Zloženie

Príchuť zelené jablko: Kyselina D-asparágová, citrát horečnatý, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt z leuzei šuštivej (Rhaponticum carthamoides) (90% beta-ekdysterón), L-lysín, L-ornitín, L-arginín, prírodné aróma, extrakt zo senovky gréckej (Trigonella foenum-graceum) (50% saponíny), extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) (5% vitanolidy), inulín, extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) (10% ginsenozidy), extrakt z hroznových jadier (Vitis Vinifera) (95% proantokyanidíny), bisglycinát zinočnatý, farbivá (spirulina, požlt farbiarsky), sladidlo (sukralóza), vitamín B5 (kyselina pantoténová), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), bioperín, vitamín D3 (cholekalciferol).

Príchuť lesné ovocie: Kyselina D-asparágová, citrát horečnatý, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt z leuzei šuštivej (Rhaponticum carthamoides) (90% beta-ekdysterón), L-lysín, L-ornitín, L-arginín, prírodné aróma, extrakt zo senovky gréckej (Trigonella foenum-graceum) (50% saponíny), extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) (5% vitanolidy), inulín, extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) (10% ginsenozidy), extrakt z hroznových jadier (Vitis Vinifera) (95% proantokyanidíny), bisglycinát zinočnatý, farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza), vitamín B5 (kyselina pantoténová), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), bioperín, vitamín D3 (cholekalciferol).

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (8 g) s 200 – 300 ml vody, použijte šejker. Užívajte raz denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (8 g) *RI per 8 g
Kyselina D-asparágová 2000 mg
Extrakt z leuzei šuštivej (Rhaponticum carthamoides) 600 mg
– Beta-ekdysterón 540 mg
L-lyzín 600 mg
L-ornitín 600 mg
L-arginín 600 mg
Extrakt zo senovky gréckej (Trigonella foenum-graceum) 400 mg
– Saponíny 200 mg
Extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) 300 mg
– Vitanolidy 15 mg
Extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) 200 mg
– Ginsenozidy 20 mg
Extrakt z hroznových jadier (Vitis Vinifera) 100 mg
– Proantokyanidíny 95 mg
Horčík 112,5 mg 30 %
Zinok 10 mg 30 %
Vitamín B5 10 mg 100 %
Vitamín B6 4 mg 333 %
Vitamín D3 10 ug 200 %
Bioperín 1 mg

Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.