GymBeam Alfalfa 90 kaps. odhadovaná cena: 4.95 EUR
GymBeam Alfalfa 90 kaps. odhadovaná cena: 4.95 EUR

GymBeam Alfalfa 90 kaps. odhadovaná cena: 4.95 EUR

Alfalfa je unikátny extrakt z rastliny lucerny siatej (Medicago sativa) vo forme praktických kapsúl. Táto bylina sa vyznačuje výnimočným obsahom vitamínov, minerálnych látok a antioxidantov. Vďaka tomu patrí k obľúbeným zeleným superpotravinám. Tiež je pre svoje blahodarné účinky vyhľadávaná ľuďmi, ktorí sa chcú čo najviac starať o svoje vlasy a nechty.

Katalógové číslo: gymbeam-62689 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 4.95 EUR GymBeam

Alfalfa obsahuje extrakt z lucerny siatej, ktorá patrí medzi zelené superpotraviny

Alfalfa je extrakt z výnimočnej rastliny lucerny siatej (Medicago sativa). Ide o drobnú bylinu, ktorá tiež patrí aj medzi strukoviny. Je charakteristická unikátnym obsahom vitamínov, minerálnych látok a antioxidantov. Právom si tak vyslúžila výsostné postavenie medzi superpotravinami. Najčastejšie sa z nej využívajú sušené listy alebo semená. Z nich sa pestujú napríklad výživné alfalfa klíčky, ktoré sa používajú na obohatenie pokrmov. Jej prospešné účinky ale môžete získať aj z typicky koncentrovanejších doplnkov stravy.

Alfalfa je v tomto produkte vo forme praktických kapsúl. V jednej dávke tak prijmete 1000 mg extraktu z tejto rastliny. Vďaka svojim vlastnostiam je súčasťou zdravého životného štýlu. Navyše u nej bol zistený aj blahodarný vplyv na vitalitu vlasov a nechtov. Z toho dôvodu sa bežne pridáva do beauty produktov so zameraním na starostlivosť o krásu. Má čisto rastlinné zloženie a je vhodná aj pre vegánov.

Alfalfa - GymBeam

Alfalfa a jej výhody

  • obsahuje extrakt z rastliny lucerny siatej (Medicago sativa)
  • patrí medzi superpotraviny
  • v jednej dávke obsahuje 1000 mg extraktu
  • je v praktickej forme kapsúl
  • je vhodná pre vegánov

Zloženie

Alfalfa – lucerna siata – extrakt 4 : 1 (Medicago sativa) (bylina), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsuly *RI
Alfalfa extrakt (Medicago sativa) 1000 mg **

**Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.
Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.