GymBeam Active Folic acid (Vitamín B9) 60 kaps. odhadovaná cena: 7.95 EUR
GymBeam Active Folic acid (Vitamín B9) 60 kaps. odhadovaná cena: 7.95 EUR

GymBeam Active Folic acid (Vitamín B9) 60 kaps. odhadovaná cena: 7.95 EUR

Active Folic acid (vitamín B9) je doplnok s obsahom dobre vstrebateľnej kyseliny listovej alebo vitamínu B9. Ten podporuje rast zárodočných tkanív počas tehotenstva, čím sa podieľa na správnom vývoji plodu. Tiež prispieva k optimálnej funkcii imunitného systému aj psychiky, a navyše pomáha so znížením miery únavy a vyčerpania.

Katalógové číslo: gymbeam-72604 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.95 EUR GymBeam

Active Folic acid (vitamín B9) – stabilná a dobre vstrebateľná forma vitamínu B9, ktorý podporuje imunitu a prispieva k zníženiu únavy

Active Folic acid (vitamín B9) obsahuje stabilnú a dobre vstrebateľnú aktívnu formu kyseliny listovej, ktorá je známa aj ako vitamín B9 alebo folát. Ten sa v našom tele zúčastňuje celého radu dejov, ktoré by bez jeho dostatočného množstva len ťažko prebehli. V prvom rade sa podieľa na procese delenia buniek a prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva. V tomto období tak zohráva úlohu v správnom vývoji plodu.

Okrem toho folát podporuje normálnu funkciu imunitného systému a psychiky, takže súvisí aj so zachovaním nášho fyzického a duševného zdravia. V každodennom živote rovnako oceníte jeho vplyv na zníženie únavy a vyčerpania. Okrem toho prispieva k správnej krvotvorbe a podporuje normálnu syntézu aminokyselín, ktoré sú základnou stavebnou zložkou bielkovín.

V tomto produkte je vitamín B9 v bioaktívnej forme Quatrefolic® folátu (metylfolát). Ten na rozdiel od iných zdrojov kyseliny listovej nepotrebuje pre správnu premenu na využiteľný folát špecifický enzým MTHFR (metyltetrahydrofolátredukáza). Môže tak jednoduchšie prejsť cez žalúdočnú aj črevnú bariéru a efektívnejšie sa vstrebať do organizmu.

Active Folic acid (vitamín B9) má formu praktických kapsúl, ktoré vám uľahčia príjem vitamínu B9. Je vhodný pre všetkých ľudí, ktorí si chcú v prospech svojho zdravia zaistiť dostatočné množstvo tejto látky.

Active Folic acid (Vitamín B9) - GymBeam

Active Folic acid (vitamín B9) a jeho výhody

 • stabilná a dobre vstrebateľná forma kyseliny listovej (vitamínu B9) v podobe metylfolátu
 • obsahuje bioaktívny Quatrefolic® folát
 • pre správnu absorpciu nepotrebuje špecifický enzým MTHFR
 • prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva
 • podieľa sa na procese delenia buniek
 • podporuje normálnu krvotvorbu
 • hrá úlohu v správnej syntéze aminokyselín
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • podporuje správnu funkciu imunity
 • v jednej kapsule prijmete 400 μg vitamínu B9
 • má formu praktických kapsúl
 • je vhodný pre vegánov

Zloženie

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), vitamín B9 [kyselina listová Quatrefolic® – glukozamínová soľ kyseliny (6S)-5-metyltetrahydrolistovej], hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula *RI
Vitamín B9 400 μg 200 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornenie

Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Alergény: Alergény sú v zložení vyznačené tučným písmom.