Goldfield Turbo Red Devil 60 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 42.95 EUR
Goldfield Turbo Red Devil 60 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 42.95 EUR

Goldfield Turbo Red Devil 60 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 42.95 EUR

43 

Turbo Red-Devil je komplexná náhrada steroidov obsahujúca rastlinné výťažky, vybrané aminokyseliny, vitamíny a minerálne látky. Vďaka týmto účinným zložkám je doplnkom vhodný pre všetkých, ktorí usilujú o rast svalov, zvýšenie výkonu, hladiny testosterónu a podporu libida.

Katalógové číslo: gymbeam-2803 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 42.95 EUR GymBeam

Turbo Red-Devil – komplexná náhrada steroidov s obsahom rastlinných výťažkov, aminokyselín, vitamínov a ďalších účinných zložiek

Turbo Red-Devil je komplexná náhrada steroidov vo forme praktických kapsúl, ktorá obsahuje celý rad účinných zložiek. Je preto ideálne pre všetkých športovcov a ďalších ľudí, ktorí sa usilujú o zlepšenie silových výkonov, vytrvalosti, rast svalovej hmoty, zvýšenie hladiny testosterónu či libida. Dôležitou súčasťou doplnku sú rastlinné výťažky napríklad zo senovky gréckej (Trigonella Foenum Graecum L.) a kotvičníku zemného, ktorý pravdepodobne poznáte skôr pod jeho latinským názvom Tribulus terrestris. Tieto extrakty sa často pridávajú do doplnkov zvyšujúcich výkon, hladinu testosterónu a posilňujúcich svalový rast. Nechýba však ani extrakt z rastliny muira puama, ktorá je známa ako prírodné afrodiziakum, či výťažok z rastliny maca. Tá patrí medzi adaptogény, ktoré sú používané pre zvýšenie odolnosti organizmu voči stresu a iným vonkajším vplyvom. V zložení nájdete taktiež extrakty z rastliny eleutherococcus, guarany, ktorá sa používa pre povzbudenie organizmu, či škorice, ktorá je bežnou súčasťou spaľovačov tukov.

Kapsule obsahujú aj dôležité vitamíny, ktoré plnia svoju úlohu. Napríklad vitamíny B6 a B12 prispievajú k správnej funkcii imunity, nervového systému, psychiky a energetického metabolizmu. Vitamín C má zas vplyv na fungovanie imunity, ochranu buniek pred oxidačným stresom a na správnu tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre optimálnu funkciu chrupaviek. Okrem toho však kapsule obsahujú vitamín B5 (kyselina pantothenová), ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej na tvorbu energie, správnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov, vitamínu D a aj niektorých neurotransmiterov. V neposlednom rade má však tiež vplyv na zníženie únavy a vyčerpania. Obsiahnuté vitamíny B3 prispievajú k správnej funkcii energetického metabolizmu, svalov a zníženiu únavy aj vyčerpania. Na správnej funkcii psychiky a činnosti srdca sa podieľa napríklad vitamín B1.

Dôležitú rolu však majú aj minerálne látky. Napríklad zinok pomáha s udržaním normálnej hladiny testosterónu v krvi a so správnou syntézou bielkovín. Železo má zas vplyv na kognitívne funkcie, správny prenos kyslíka v tele a fungovanie imunity. Obsiahnutý chróm potom prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Svoju úlohu plní v organizme aj meď, ktorá prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a fungovanie nervového systému. Pomáha však taktiež chrániť bunky pred oxidačným stresom. K správnej spermatogenéze prispieva selén, ktorý má zároveň vplyv aj na optimálnu funkciu štítnej žľazy. Posledným z minerálnych látok je jód, ktorý vplýva napríklad na fungovanie nervového systému.

Aby ste zo všetkých obsiahnutých látok vyťažili maximum, nechýba v zložení ani piperín. Tento extrakt z čierneho korenia sa pridáva do doplnkov za účelom zvýšenia vstrebateľnosti jednotlivých zložiek. Nechýba však ani kapsaicín, ktorý je bežnou súčasťou spaľovačov tukov, či antioxidant astaxantín. Tie pomáhajú znižovať oxidačný stres a bojovať s voľnými radikálmi. V zložení ale nájdete aj vybrané aminokyseliny. Napríklad l-arginín má vplyv na produkciu oxidu dusnatého, ktorý má za následok rozšírenie ciev.

Doplnok je vo forme praktických kapsúl, ktoré sú populárne medzi kulturistami, silovými športovcami aj vytrvalcami.

Turbo Red-Devil a jeho výhody

  • funkčná náhrada anabolických steroidov
  • obsahuje prírodné výťažky, aminokyseliny, vitamíny, minerálne látky
  • má vplyv na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi
  • prispieva k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
  • pomáha znižovať únavu a vyčerpanie
  • prispieva k správnej spermatogenéze
  • je populárny medzi ľuďmi, ktorí chcú zvýšiť výkon, libido a podporiť svalový rast
  • vhodný pre kulturistov, silových športovcov aj vytrvalcov
  • je vo forme praktických kapsúl

Zloženie

Komplex vitálne dôležitých látok (koreň maca, Tribulus terrestris, Muira puama, Eleutherococcus, guarana, extrakt zo senovky gréckej, glukózový para-hydroxybenzyl a alylové izotiokkyanáty zo sinapis albumu a škorice, Ascophyllum nodosum, kyselina kremičitá, stabilizátor (kyselina algová)), l-arginín, acetyl-L-tyrozín, hovädzie želatínové kapsuly (farbivá: E127,E172), askorbát sodný, turbo booster (komplex kyseliny algínovej s fosforom, astaxantín, piperín a kapsaicín), síran železnatý, pyridoxín (B6), citrát zinočnatý, chlorid chromitý, niacín (B3), glukonát manganičitý, kyselina pantoténová (B5), glukonát meďnatý, ryboflavín (B2), tiamín (B1), seleničitan sodný, jodičnan draselný, kobalamín (B12).

Dávkovanie

Zvoľte si dávku na základe vašej telesnej hmotnosti:

do 60 kg = 1 kapsula

do 90 kg = 2 kapsula

nad 90 kg = 3 kapsula

Túto dávku užívajte 30 minút pred každým tréningom alebo silovým výkonom. V netréningové dni užite 1-3 kapsule pri raňajkách alebo obede. Produkt je vhodný k dlhodobého užívaniu, ideálne je okrem užívania tohto doplnku navýšiť aj príjem bielkovín.

Pozor na nežiadúce účinky! Pri zvýšenej dávke sa môžete viac potiť alebo budete cítiť mierne napätie. V tom prípade je potrebné dávku znížiť a tieto príznaky zmiznú.

Tabuľka nutričných hodnôt

Hodnoty 1 kapsula
Energetická hodnota 2,5 kcal/ 10,6 kJ
Tuky 10 mg
Sacharidy 240 mg
Bielkoviny 360 mg
Komplex vitálne dôležitých látok 365 mg
Turbo komplex 36 mg
L-arginín 140 mg
Acetyl-L-tyrozín 140 mg
Chrom 360 μg
Zinok 7 mg
Železo 5,6 mg
Meď 1,1 mg
Selén 55 μg
Mangán 2,2 mg
Jód 60 μg
Vitamín C 70 mg
Vitamín B1 3,3 mg
Vitamín B2 4 mg
Vitamín B3 24 mg
Vitamín B5 12 mg
Vitamín B6 6 mg
Vitamín B12 5 μg

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosah malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy a pre deti do 15 rokov. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.