Goldfield Turbo Protostrol 60 kaps. odhadovaná cena: 56.95 EUR
Goldfield Turbo Protostrol 60 kaps. odhadovaná cena: 56.95 EUR

Goldfield Turbo Protostrol 60 kaps. odhadovaná cena: 56.95 EUR

57 

Turbo Protostrol sú účinné kapsule, ktoré používajú kulturisti a siloví športovci ako bezpečnú náhradu anabolických steroidov. V zložení tak nájdete zmes Phenacrosinol, kyselinu pantoténovú (vitamín B5), chróm a zinok, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Katalógové číslo: gymbeam-928 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 56.95 EUR GymBeam

Turbo Protostrol – náhrada steroidov, ktorá prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi

Turbo Protostrol je komplexný doplnok obľúbený predovšetkým medzi kulturistami a silovými športovcami, ktorí usilujú o zlepšenie výkonov a svalový rast. V zložení nájdete účinnú zmes Phenacrosinol, ktorá sa radí medzi najúčinnejšie náhrady anabolických steroidov. Je tvorená výťažkom z horčice siatej (Sinapis alba), kelpu (Ascophyllum nodosum) či škorice (Cinnamomum verum), ktorá sa bežne pridáva napríklad do spaľovačov tuku. Okrem toho však kapsule obsahujú aj vitamín B5 (kyselina pantoténová), ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov, vitamínu D i niektorých neurotransmiterov. V neposlednom rade má však tiež vplyv na zníženie únavy a vyčerpania.

V zložení nechýbajú ani dve minerálne látky, a to konkrétne zinok a chróm, ktoré majú v doplnku tiež svoju funkciu. Chróm prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov a udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Zinok má potom vplyv na reprodukčné a kognitívne funkcie, syntézu bielkovín, udržanie zdravých kostí, fungovanie imunity, a navyše pomáha udržať normálnu hladinu testosterónu v krvi. Aj táto schopnosť potom zvyšuje jeho popularitu u mužov.

Turbo Protostrol a jeho výhody

  • obsahuje účinnú zmes Phenacrosinol, vitamín B5, chróm a zinok
  • používa sa ako náhrada anabolických steroidov
  • je populárny medzi športovcami, ktorí usilujú o zvýšenie výkonu a svalový rast
  • má vplyv na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi
  • prispieva k látkovej premene steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov
  • ovplyvňuje reprodukčné funkcie
  • pomáha znížiť únavu a vyčerpanie
  • je v praktickej kapsulovej forme

Zloženie

Komplex vitálne dôležitých látok (trans-3-fenyl-2-propenal extrakt, glukózový para-hydroxybenzyl a alylové izotiokyanáty zo sinapis-albis a škorice, ascophyllum nodosum, oxid kremičitý, stbilizátor (kyselina alginová)). hovädzie želatínové kapsuly, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), citrát zinočnatý, turbo komples (komplex kyseliny alginovej s forforom, astaxantin, piperin a kapsaicín), komplex potencie (catuaba, muira-puama, ashwagadha), kyselina pantoténová, chlorid chromitý.

Dávkovanie

Denne užívajte 1 kapsulu k raňajkám a 1 kapsulu k večeri. V tréningové dni užívajte 1 kapsulu k raňajkám a 1 kapsulu 30 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Energetická hodnota 25 kJ / 0,8 kcal
Bielkoviny 130 mg
Sacharidy 40 mg
Tuky 15 mg
Turbo komplex 36 mg
Komplex potencie 12 mg
Kyselina pantoténová 9 mg
Zinok 10 mg
Chróm 60 μg
Komplesx vitálne dôležitých látok 150 mg

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.