Goldfield Turbo BCAAs 120 kaps bez príchute odhadovaná cena: 27.95 EUR
Goldfield Turbo BCAAs 120 kaps bez príchute odhadovaná cena: 27.95 EUR

Goldfield Turbo BCAAs 120 kaps bez príchute odhadovaná cena: 27.95 EUR

28 

Turbo BCAAs sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v optimálnom pomere 2:1:1 (leucín, izoleucín a valín). Sú to najdôležitejšie anabolické a antikatabolické esenciálne aminokyseliny. Podporujú regeneráciu svalovej hmoty a zabezpečujú syntézu proteínov pri raste svalovej hmoty.

Katalógové číslo: gymbeam-8386 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 27.95 EUR GymBeam

Turbo BCAAs – BCAA v pomere 2:1:1 pre lepšiu regeneráciu, imunitný systém a podporu rastu svalovej hmoty

Turbo BCAAs sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom – BCAA, presnejšie leucín, izoleucín a valín. Predstavujú okamžitý zdroj energie, práve preto, že sú využiteľné priamo z krvného obehu, odkiaľ prechádzajú do svalových buniek, a zväčšujú ich objem. BCAA sú aminokyseliny metabolizované vo svaloch skôr než v pečeni a ich najväčšou výhodou je schopnosť podporovať regeneráciu aj po najnáročnejších tréningoch. Predstavujú najdôležitejšie anabolické a antikatabolické esenciálne aminokyseliny. Zabezpečujú syntézu proteínov pri raste svalovej hmoty a pri regenerácii svalového tkaniva.

Turbo BCAAs goldfield

Turbo BCAAs a ich výhody

  • BCAA v optimálnom pomere 2:1:1
  • podporuje rast svalov a chráni svalovú hmotu
  • podporuje uvoľňovanie rastových hormónov
  • zvyšuje produkciu testosterónu
  • podporuje funkciu mozgu a imunitný systém

Zloženie

L-leucín, L-valín, L-izoleucín (BCAA 2:1:1), kapsula bovínna želatína, kyselina alginová, oxid kremičitý, pyridoxín B6, piperín extrakt.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly pred a po každom tréningu. Zapite dostatočným množstvom vody. V netréningové dni užívajte 4 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 4 kaps
L-leucín 1240 mg
L-valín 620 mg
L-isoleucín 620 mg
Aktivátor kyslíka 28 mg
Vitamín B6 12 mg
Piperín extrakt 4 mg
Energetická hodnota 44 kJ / 11 kcal

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orieškov.