Go On Nutrition Kreatín Monohydrát 400 g odhadovaná cena: 18.95 EUR
Go On Nutrition Kreatín Monohydrát 400 g odhadovaná cena: 18.95 EUR

Go On Nutrition Kreatín Monohydrát 400 g odhadovaná cena: 18.95 EUR

19 

Kreatín Monohydrát je populárny doplnok, ktorý podporuje rast svalov a zvyšuje fyzický výkon počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Obsahuje laboratórne testovanú 100 % čistú mikronizovanú formu kreatínu, ktorá je zárukou výbornej rozpustnosti. Hodí sa nielen pre silových športovcov.

Katalógové číslo: gymbeam-55957 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 18.95 EUR GymBeam

Kreatín Monohydrát – 100 % čistý kreatín vo výborne rozpustnej mikronizovanej forme, ktorá podporí váš výkon počas tréningov

Kreatín Monohydrát patrí k najobľúbenejším a najviac preskúmaným doplnkom v športovom svete. Slúži k regenerácii spotrebovanej energie, známej ako ATP. Zvyšuje fyzický výkon počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Tieto účinky sú však podmienené denným príjmom na úrovni 3 gramov, čo vám tento kreatín zaistí. V jednej dávke obsahuje až 5 g účinnej látky.

Schopnosť kreatínu ocenia siloví športovci, fanúšikovia intenzívnych tréningov ako HIIT či kolektívnych športov, ktoré vyžadujú výbušnosť ako hokej, futbal či bojové umenia. Je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých profesionálov. Navyše má 100 % čistú mikronizovanú formu, ktorá mu zaručuje výbornú rozpustnosť. Je tak ideálny na rozpustenie vo vode, džúse či v akomkoľvek nápoji.

Kreatín Monohydrát a jeho výhody

  • je 100 % čistý kreatín monohydrát v prášku
  • má skvelú rozpustnosť vďaka mikronizovanej forme
  • v jednej dávke obsahuje 5 g kreatínu
  • prispieva k zvýšeniu výkonnosti počas intenzívnych tréningov
  • regeneruje spotrebovanú energiu, známu ako ATP
  • je vhodný pre začiatočníkov aj profesionálov

Zloženie

Kreatín Monohydrát.

Dávkovanie

1 dávku (5 g) prášku rozpustite v 300 ml vody alebo džúsu. Užívajte jednu porciu denne. V tréningové dni: jedna porcia pred tréningom. V netréningové dni: jedna dávka ráno na lačný žalúdok.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty
100 g
Energetická hodnota 0 kJ / 0 kcal
Kreatín Monohydrát 100 g

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok výživy nemožno použiť ako náhradu pestrej stravy. Výrobok by nemali konzumovať tehotné ženy a dojčiace matky. Skladujte mimo dosahu malých detí.