Ghost Pump 270 g Natty odhadovaná cena: 32.95 EUR
Ghost Pump 270 g Natty odhadovaná cena: 32.95 EUR

Ghost Pump 270 g Natty odhadovaná cena: 32.95 EUR

33 

Pump je zmes L-citrulínu, dusičnanu arginínu, taurínu a viacerých extraktov rastlín. Jeho komplex aminokyselín vás pripraví na náročný tréning a vy zažijete nával energie. Pump je bez ďalších stimulantov a je vhodný aj pre vegánov.

Katalógové číslo: gymbeam-66979 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 32.95 EUR GymBeam

Pump – zažite nával energie pre ešte lepší tréning

Pump je originálna zmes L-citrulínu, dusičnanu arginínu, taurínu a ďalších zložiek. Pump dokonale pripraví vaše svaly a posunie váš tréning na vyššiu úroveň. V jednej dávke nájdete 6 g neesenciálnej aminokyseliny L-citrulín, ktorý je fermentovaný. To znamená, že je vyrobený šetrným procesom fermentácie (kvasenia), pri ktorej nie sú použité agresívne chemikálie a vysoké teploty. Okrem toho sa L-citrulín vyrába z rastlinných zdrojov. V ľudskom tele sa premieňa na L-arginín a oxid dusnatý, ktorý prispieva k lepšiemu prietoku krvi.

Taurín v predtréningovke Pump zas poskytuje materiál pre tvorbu žlčových solí, ktoré štiepia tuky, pomáhajú vstrebávať vitamíny rozpustné v tukoch a tiež vylučovať odpadové látky z organizmu. V každej dávke nájdete aj 270 mg vitamínu C, ktorý posilňuje imunitu pri náročnom tréningu, podporuje metabolizmus a tvorbu kolagénu.

Súčasťou autorizovanej zmesi je aj extrakt z kôry borovice a astragín, ktorý je z extraktov rastlín Astragalus membranaceu a Panax notoginseng. Spoločnosť Ghost vyvíjala predtréningovku Pump viac než rok, aby splnila očakávania aj najnáročnejších športovcov.

Pump a jeho výhody

  • zlepšuje prietok krvi a znižuje krvný tlak
  • podporuje imunitný systém a tvorbu kolagénu
  • obsahuje L-citrulín vyrobený šetrnou formou fermentácie
  • až 270 mg vitamínu C v každej dávke
  • obsahuje originálne zložky a extrakty z exotických rastlín
  • je bez ďalších stimulantov
  • neobsahuje sóju ani lepok
  • je vhodný pre vegetariánov a vegánov

Zloženie

Všetky príchute: L-citrulín (fermentovaný – vegánsky), arginín nitrát (NO3-T®), taurín, PureWay-C™ (kyselina askorbová a citrusové bioflavonoidy), Vitamín C (ako PureWay-C™), Borovica prímorská (Pinus pinaster) extrakt (95% proanthocyanidínov), Setria® L-Glutatión, Astragin® (Astragalus membranaceu a Panax notoginseng) extrakty z koreňa, polydextróza, kyselina citrónová, kyselina jablčná, prírodné a umelé arómy, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, kyselina vínna, xantánová guma, sladidlo: sukralóza, rastlinná šťava v prášku (na farbenie) farbivo: E129 – FD&C Red 40.

Dávkovanie

Rozmiešajte 2 odmerky (17,5 g) a užite asi 20-30 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (všetky príchue) 1 odmerka (8,75 g) 2 odmerky (17,5 g)
Energetická hodnota 0 kJ / 0 kcal 20,92 kJ / 5 kcal
Sacharidy <1 g 1 g
z toho cukry 0 g 0 g
Vitamín C (ako PureWay-C™) 135 mg 270 mg
L-Citrulín (fermentovaný pre vegánov) 3000 mg 6000 mg
Dusičnan arginínu (NO3-T®) 1500 mg 3000 mg
Taurín 1000 mg 2000 mg
PureWay-C™ (kyselina askorbová a citrusové bioflavonoidy) 195 mg 390 mg
Extrakt z kôry borovice (Pinus pinaster) (95% Proantokyanidínov) 100 mg 200 mg
Setria® L-Glutatión 100 mg 200 mg
Astragin® (Astragalus membranaceu a Panax notoginseng) extrakty z koreňa 25 mg 50 mg

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravého človeka vo veku 18 a viac rokov. Pred použitím tohto alebo akéhokoľvek iného doplnku výživy sa poraďte s lekárom. Produkt nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Užívanie produktu je vhodné konzultovať s odborníkom v prípade, že užívate lieky na predpis alebo voľnopredajné lieky. Prekročenie odporúčanej dávky môže mať nepriaznivé účinky na zdravie. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.