GAIAM Jute 62905 odhadovaná cena: 59.95 EUR
GAIAM Jute 62905 odhadovaná cena: 59.95 EUR

GAIAM Jute 62905 odhadovaná cena: 59.95 EUR

60 

Podložka na cvičenie Yoga Mat Jute Performance je 5 mm hrubá podložka vhodná na cvičenie jogy, pilatesu, strečingu či rehabilitačné cviky. Je vyrobená z prírodnej juty, ktorá dokáže výborne absorbovať pot a vlhkosť, vďaka čomu sa počas tréningu budete cítiť príjemne. Zároveň je jej povrch protišmykový a veľmi mäkký, čo má pozitívny vplyv na kĺby a celkovú stabilitu tela pri cvičení.

Katalógové číslo: gymbeam-47194 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 59.95 EUR GymBeam

Podložka na cvičenie Yoga Mat Jute Performance – zacvičte si jogu či pilates alebo si doprajte strečing na podložke z prírodnej juty, ktorá dokonale absorbuje pot a vlhkosť

Podložka na cvičenie Yoga Mat Jute Performance je jedinečná podložka na cvičenie s hrúbkou 5 mm, ktorá vám poslúži pri joge, pilates, strečingu či rehabilitačných cvikoch. Kľúčovým materiálom podložky je prírodná juta, známa pre svoju schopnosť výborne absorbovať pot a vlhkosť. Povrch podložky je navyše protišmykový, no zároveň veľmi mäkký, čo ocenia najmä vaše kĺby.

Materiál

Prírodná juta a TPE (termoplastický elastomér). Neobsahuje latex.

Rozmery

173 x 61 x 0,5 cm.

Starostlivosť

Podložka na jógu Yoga Mat Jute Performance po prvom rozbalení uvoľňuje výraznejší, ale neškodný zápach. Pred prvým použitím podložku rozviňte a vetrajte 2-3 dni. Podložku je vhodné čistiť vlhkou handričkou so studenou vodou a jemným saponátom. Podložku sušte vyrovnanú. Pri dlhodobom vystavovaní slnečným lúčom môže vyblednúť, stať sa krehkou a nepoužiteľnou. Ak podložku nepoužívate, odporúčame ju uložiť do tašky či na suché miesto.