Chiba Fitness opasok Premium Multifunction  XL odhadovaná cena: 43.95 EUR
Chiba Fitness opasok Premium Multifunction XL odhadovaná cena: 43.95 EUR

Chiba Fitness opasok Premium Multifunction XL odhadovaná cena: 43.95 EUR

44 

Fitness opasok Premium Multifunction je multifunkčný opasok na cvičenie doplnený o reťaz z nehrdzavejúcej ocele. Tento robustný fitness opasok s jemnou, mäkkou výplňou vo vnútornej časti zabezpečuje stabilitu, ochranu a fixáciu chrbtice a jadra tela počas ťažkých tréningov. Zároveň umožňuje zvýšiť záťaž tréningu zavesením závažia na opasok. Nosnosť pripevneného závažia môže byť až do 100 kg!

Katalógové číslo: gymbeam-42775 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 43.95 EUR GymBeam

Fitness opasok Premium Multifunction – multifunkčný opasok na cvičenie s reťazou s nehrdzavejúcej ocele pre zvýšenie intenzity tréningu a ochranu chrbtice a jadra tela v jednom

Fitness opasok Premium Multifunction je unikátny, multifunkčný opasok na cvičenie doplnený o pevnú reťaz z nehrdzavejúcej ocele. Práve tá slúži na zvýšenie záťaže tréningu. Môžete si na ňu totiž zavesiť závažie s hmotnosťou až do 100 kg. Zároveň tento robustný fitness opasok s jemnou, mäkkou výplňou vo vnútornej časti zabezpečuje stabilitu, fixáciu a ochranu chrbtice a jadra tela pri cvičení s ťažkými váhami. Zatrénujte si s ním aj vy a posuňte váš tréning o level vyššie! Šírka opasku je 16,5 cm.

Ako si vybrať správnu veľkosť opasku?

Rozmer M L XL XXL
Obvod pásu 74 – 94 cm 85 – 106 cm 95 – 115 cm 105 – 125 cm